Odyseja wraca do Leszczynka! Jest oficjalne potwierdzenie

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

To już pewne! W wakacje odbędzie się jubileuszowa X edycja Odysei Historycznej. Impreza po roku nieobecności wraca do Leszczynka. – Mamy pełne poparcie wójta gminy Kutno i prezydenta Kutna – zapewniają organizatorzy.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Ruszamy z zapisami na X Odyseję Historyczną. W tym roku zlot odbędzie się w terminie 24-26 lipca w Leszczynku! Tak, tak, „wracamy” do Leszczynka! Chciałoby się napisać że wracamy na stare „śmieci’ … .tyle, że to będzie jednak dla Was coś nowego. Odrestaurowany dworek, odnowione budynki, park po rewitalizacji, nowe mostki, masa dróg i alejek i do tego światło nocą, przy którym poczujecie się jak byście byli w Las Vegas – komentuje w mediach społecznościowych Rafał Ambroziak, jeden z organizatorów imprezy.

reklama

Przypomnijmy, w 2019 po raz pierwszy od dawna Odyseja nie odbyła się. Teraz taka sytuacja ma się już nie powtórzyć.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Zeszłoroczna impreza nie odbyła się ze względów finansowych, w tym roku przykładamy szczególną wagę do tego, by taka sytuacja nie miała już miejsca. Mamy pełne poparcie Wójta Gminy Kutno oraz Prezydenta Miasta Kutno – dodaje R. Ambroziak.

reklama

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -


1 KOMENTARZ

  1. Czy ktoś wydających zgodę na organizację tej imprezy w zrewitalizowanym parku zdaje sobie sprawę jak będzie wyglądało to miejsce po zakończeniu Odysei. Wspaniała impreza, bliskie spotkanie z historią, wszystko fajnie- tylko co zostawiają po sobie uczestnicy? Zakres zniszczenia terenu i otoczenia jakiego dokonują uczestnicy realizując swoje inscenizacje wręcz osłabia. Rozjeżdżone trawniki, wykopy i zasieki z nowych pięknych nasadzeń to nas czeka. Wyrzucone miliony na odnowienie parku za trzy dni zabawy z historią.

Comments are closed.Ostatnio dodane: