[PEŁNE WYNIKI] Wójtowie i składy rad gmin w powiecie kutnowskim

4

Zapraszamy do zapoznania się z pełnymi i oficjalnymi wynikami głosowania na wójtów i rady gmin w powiecie kutnowskim. Nie brakuje niespodzianek, będą też drugie tury.

Gmina Kutno:

  1. JUSTYNA JASIŃSKA 1766 głosów (50.88%)
  2. Jerzy Bryła 1705 głosów (49.12%)

Rada Gminy Kutno: Przybysz Jarosław, Sawicki Sylwester, Kowalska Wiesława, Olszewski Rafał, Kajszczarek Joanna, Kostrzewa Jerzy, Strynkiewicz Anna, Kacprzak Michał, Wasiak Jadwiga, Słomińska Jolanta, Wójkowski Sylwester, Tomczak Barbara, Mroczek Dariusz, Jóźwiak Antoni, Lewandowska Edyta.

Gmina Krośniewice:

  1. JULIANNA HERMAN 1719 głosów (49.68%) II tura
  2. KATARZYNA ERDMAN 1418 głosów (40.98%) II tura
  3. Grzegorz Grządziela 323 głosów (9.34)

Rada Gminy Krośniewice: Smolczewski Marek, Erdman Katarzyna, Bonawenturczak Andrzej, Suska Magdalena, Konwerski Andrzej, Piotrowska Jadiwga, Łukomska Mariola, Chmielecka Anna, Czerwińska Beata, Kępisty Sławomir, Krysiak Marek, Koczaski Wojciech, Stolarczyk Ewa, Trzeciak Krzysztof, Nowicki Adam.

Gmina Żychlin:

  1. GRZEGORZ AMBROZIAK 2820 głosów (63.41%)
  2. Krzysztof Sikorski 1627 głosów (36.59%)

Rada Miejska w Żychlinie: Szymański Stanisław, Wypych Zbigniew, Rapsiewicz Justyna, Kowalik Michał, Kowalski Janusz, Wojtalewicz Krzysztof, Sobierańska Sylwia, Sidwa Agnieszka, Sikora Elżbieta, Stańczak Ewa, Żurawik Paulina, Wypych Ewa, Zajączkowski Rafał, Klimczak Rafał, Kwiatkowski Leszek.

Gmina Dąbrowice:

  1. DOROTA DĄBROWSKA 720 głosów (59.55%)
  2. Ewa Ściślewska 247 głosów (20.02)
  3. Stokfisz Małgorzata 242 głosów (20.02%)

Rada Gminy Dąbrowice: Piwińska Ewelina, Wojciechowski Marek, Szadkowski Bogdan, Sowiński Artur, Drążkiewicz Michał, Marzec Janusz, Dębicka-Wąs Iwona, Chorzalski, Szczepaniak Alina, Szadkowska Dorota, Kwiatkowska Wiesława, Janecka-Burdyka Małgorzata, Jabłońska Barbara, Pacholczyk Rafał, Kacprowicz Waldemar.

Gmina Nowe Ostrowy:

  1. ZDZISŁAW KOSTRZEWA 1247 głosów „za” (81.45%)

Rada Gminy Nowe Ostrowy: Mikołajczyk Halina, Olesiński Jacek (syn Czesława), Kupidura Ryszard, Dębicki Mirosław, Szubka Wojciech, Matczak Renata, Olesiński Jacek (syn Józefa), Broda Wiesław, Czerniawska Agnieszka, Dubielak Danuta, WOźniak Marianna, Kaczmarek Arkadiusz, Jatczak Halina, Stokwisz Wiesław, Olesiński Artur.

Gmina Łanięta:

  1. TOMASZ SZCZĘSNY 512 głosów (44.95%) II tura
  2. STANISŁAW JĘDRZEJCZAK 337 głosów (29.59%) II tura
  3. Jakub Anglard 258 głosów (22.65%)
  4. Dariusz Dyoniziak 32 głosów (2.81%)

Rada Gminy Łanięta: Rędzikowski Artur, Szczęsny Tomasz, Małas Paweł, Woźniak Wiesław, Michalski Zdzisław, Matusiak Monika, Pawlak Radosław, Oleradzki Mirosław, Szczęsna Małgorzata, Matusiak Anna, Gospodarowicz Elżbieta, Maćczak Beata, Ziółkowska Bożena, Wojtalik Marzena, Kruszyński Dominik.

Strzelce:

  1. TOMASZ GRABOWSKI 997 głosów (52.95%)
  2. Tadeusz Kaczmarek 886 głosów (47.05%)

Rada Gminy Strzelce: Kamiński Arkadiusz, Morawski Witold, Marczak Dariusz, Peda Jan, Szablewska Katarzyna, Nowak Andrzej, Śliwicki Tomasz, Sobczyk Tadeusz, Dziankowski Edward, Sobczyk Teresa, Dąbrowski Józef, Purchalak Michał, Ciesielski Łukasz, Lewandowski Andrzej, Andrzejewski Maciej.

Gmina Oporów:

  1. ROBERT PAWLIKOWSKI 976 głosów (68.83%)
  2. Anna Wroczyńska-Sobczyk 353 głosów (24.89%)
  3. Józef Kuras 89 głosów (6.28%)

Rada Gminy Oporów: Kraśkiewicz Marcin, Tarczyński Mariusz, Laska Bogumiła, Pruszkowska Ewa, Bisiorek Mirosław, Traczyk Józef, Matusiak-Wiwała Agnieszka, Workowska Anita, Szczepaniak Andrzej, Kawczyński Michał, Wiśniewski Daniel, Maciejewski Julian, Trybulski Andrzej, Kiełbasa Włodzimierz, Stasiak Paweł.

Gmina Bedlno:

  1. JÓZEF IGNACZEWSKI 1554 głosów (60.05%)
  2. Krzysztof Kołach 695 głosów (26.85%)
  3. Jolanta Wodzyńska 339 głosó (13.10%)

Rada Gminy Bedlno: Gajewski Adam, Nowicki Paweł, Ryczkowski Tomasz, Matusiak Agnieszka, Gajewski Stanisław, Pilarska Ewa, Olejniczak Konrad, Adasiak Marcin, Ratajczyk Anna, Antczak Jan, Szczodrak Adam, Kucharski Grzegorz, Grawender Waldemar, Kantorek Mariusz, Trusiński Krzysztof.

Gmina Krzyżanów:

  1. TOMASZ JAKUBOWSKI 1478 głosów „za” (83.83%)

Rada Gminy Strzelce: Jujka Michał, Jaworski Janusz, Kołach Maria, Szwajewska Wioletta, Żydowo Tomasz, Sobolewska Monika, Kotarska Wiesława, Ziębiński Mirosław, Siuda Ryszard, Stawowski Sławomir, Szczepański Michał, Czekaj Wiesław, Cholewa Włodzimierz, Liwiński Tadeusz, Stangreciak Paweł.

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

4 WYPOWIEDZI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here