Pierwszy sparing na „siódemkę”. KS Kutno rozbił rezerwy Wisły Płock

0

Piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno pod wodzą Dominika Tomczaka mocnym akcentem rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu. Kutnianie rozgromili rezerwy ekstraklasowej Wisły Płock aż 7-1.

W barwach KS-u wystąpiło wielu testowanych zawodników, jednak klub na razie nie ujawnia ich nazwisk. Właśnie głównie z nowych graczy składała się wyjściowa jedenastka zespołu z Kutna, który po pierwszej połowie remisował z Wisłą 1-1.

Po zmianie stron doszło do sporych roszad w składzie KS-u i na efekty nie trzeba było długo czekać. Podopieczni D. Tomczaka rozstrzelali rywali i zdobyli aż sześć bramek, wygrywając ostatecznie aż 7-1. Strzelecką formą błysnął Adrian Kralkowski, który zdobył hat-tricka.

„Sprawdzaliśmy dziś wielu zawodników. W pierwszej połowie nasz skład złożony był praktycznie z samych testowanych piłkarzy. Po przerwie na boisku pojawiło się kilku graczy, którzy reprezentowali nasze barwy w zeszłym sezonie i dyktowaliśmy warunki na boisku” – komentuje Paweł Klekowicki, II trener KS-u Kutno.

KS Sand-Bus Kutno 7-1 Wisła II Płock
Kralkowski 3, Wielgus 2, testowani 2

ZDJĘCIA Z MECZU:

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here