Pod patronatem Panoramy: Rusza kolejna edycja Szlachetnej Paczki

  0

  Ruszyła kolejna XIX edycja Szlachetnej Paczki w Polsce! Jest to ogólnopolski projekt społeczny organizowany przez Stowarzyszenie Wiosna, którego głównym celem jest materialna i mentalna pomoc rodzinom i osobom znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

  Zasadą działania projektu jest tzw. mądra pomoc, czyli taki rodzaj bezpośredniego wsparcia, który ma dać wybranym rodzinom narzędzia do tego, by były w stanie zacząć samodzielnie rozwiązywać swoje problemy.

  Obecnie odbywa się ważny etap w działalności drużyny kutnowskiej, jakim jest odwiedzanie rodzin przez Wolontariuszy. Ukoronowaniem pracy Wolontariuszy będzie otwarcie bazy rodzin, gdzie Darczyńcy będą mogli zadeklarować pomoc dla konkretnej rodziny.

  Z okazji otwarcia Bazy Rodzin 16 listopada 2019 r. odbędzie się marsz Wolontariuszy i przyjaciół projektu ulicą Królewską. Marsz rozpocznie się o godzinie 11 pod Urzędem Miasta Kutno. Zapraszamy serdecznie – komentuje Dagmara Siuda, lider Szlachetnej Paczki w Kutnie.

  reklama

  Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here