Policja zatrzymała 21-latka. Miał ponad 120 gramów amfetaminy!

reklama

Policjanci z komisariatu w Krośniewicach zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. 21-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego wpadł podczas legitymowania. Za posiadanie znacznej ilości grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

10 marca 2020 roku policjanci z Komisariatu Policji w Krośniewicach patrolując Nowe Ostrowy zauważyli grupkę młodych mężczyzn, którzy na widok mundurowych zaczęli się nerwowo zachowywać. Wzbudziło to czujność funkcjonariuszy, którzy postanowili mężczyzn wylegitymować.


reklama

„Okazało się, że jeden z nich przechowywał w kieszeniach narkotyki. Mundurowi w ubraniu 21-latka znaleźli torebkę z białym proszkiem oraz ponad 100 kapsułek, w których również znajdował się biały proszek. Badanie narkotesterem pokazało, że ujawnione substancje to narkotyki. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 123 gramy amfetaminy” – mówi asp. sztab. Edyta Machnik z KPP Kutno.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. 11 marca 2020 roku usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających. Polskie prawo przewiduje za tego rodzaju przestępstwo karę do 10 lat pozbawienia wolności.

reklama

Źródło: KPP Kutno


reklama


3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Ostatnio dodane:

Ponad 100 nowych zakażeń...

Mamy 117 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarło 6 kolejnych osób - informuje Ministerstwo Zdrowia.

(ZDJĘCIA) Wyjątkowa akcja MZK....

Miejski Zakład Komunikacji w Kutnie wyszedł z ciekawą inicjatywą, która ma wesprzeć mieszkańców w trudnych chwilach związanych z koronawirusem. Na wyświetlaczach pojawiły...

(ZDJĘCIA) Kierowca autobusu z...

Pomimo ograniczeń dotyczących liczby osób przewożonych środkami transportu zbiorowego jeden z kierowców na terenie Kutna nie dostosował się do obostrzeń. Mundurowi nałożyli...

Jakie działania podjęto w...

Starstwo Powiatowe w Kutnie opublikowało dziś raport dotyczący działań podjętych przez Starostę Kutnowskiego w marcu w związku z epidemią COVID-19.

XVI Ogólnopolski Konkurs Literacki...

Koronawirus pokrzyżował plany nam wszystkim, również pracownikom instytucji kulturalnych i animatorom kultury. Organizowany przez Kutnowski Dom Kultury Festiwal Złoty Środek Poezji, który...

KORONAWIRUS – RAPORT: Ponad...

Mamy 203 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarły kolejne 2 osoby - informuje Ministerstwo Zdrowia.

(ZDJĘCIA) Walka z koronawirusem...

Od samego rana w Kutnie rozpoczęła się dezynfekcja miejsc publicznych, w których występują największe skupiska mieszkańców. Działania mają pomóc w walce z...