Warta lepsza w hicie kolejki, KS Kutno przegrał w Sieradzu

1

W meczu na szczycie IV ligi łódzkiej piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno przegrali na wyjeździe 0-2 z Wartą Sieradz.

Pierwsza bramka padła bardzo szybko, bo już w 4. minucie. Na listę strzelców wpisał się Krzysztof Składowski. Na kolejnego gola trzeba było czekać do drugiej połowy – w 53. minucie na 2-0 podwyższył Przemysław Nawrocki i ustalił wynik spotkania. Kutnianie później często atakowali i stwarzali sobie okazje do zmiany rezultatu, jednak zabrakło szczęścia i zimnej krwi.

Warta Sieradz 2-0 KS Sand-Bus Kutno
4. 1-0 Krzysztof Składowski
53. 2-0 Przemysław Nawrocki

Warta: Kazimierczak – Pawlak, Mitek (77′ Przezak), Nawrocki, Sitarz – Składowski, Chojecki (81′ Zawodziński), Płaneta, Szulc (90′ Ubycha) – Filipiak, Patora

KS Sand-Bus Kutno: Konrad Reszka – Eryk Padzik, Maciej Kowalczyk, Michał Cichacki, Kamil Bartos, Roman Periżhok (62.Gracjan Sobczak), Patryk Miarka (78. Tomasz Dąbrowski), Kamil Wielgus (74. Grzegorz Brochocki), Dmitry Pietrow (57. Łukasz Dynel), Adrian Kralkowski, Adrian Marcioch