Poseł z Kutna chce postawienia Donalda Tuska przed Trybunałem Stanu!

10

Poseł Tomasz Rzymkowski z Kutna chce postawienia Donalda Tuska przed Trybunałem Stanu. Takie słowa padły podczas dzisiejszej audycji w radiu TokFm.

Jak można przeczytać na stronie internetowej radia, Tomasz Rzymkowski chciałby, żeby Donald Tusk stanął przed Trybunałem Stanu.

– Jeśli chodzi o wniosek, on jest uzasadniony, patrząc na decyzję bez precedensu, czyli brak powołania ministra-koordynatora do spraw służb specjalnych. Było to w czasie, kiedy doszło do wybuchu afery Amber Gold – argumentował w Poranku Radia TOK FM.

Posłuchaj nagrania >

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

10 WYPOWIEDZI

  1. nie ośmieszaj mojego miasta,ty nicponiu,ty i ten k-15 nie przetrwacie,tą wypowiedzią tani cwaniaczku wazelinujesz swój ozor do pisuaru ,za robotą się oglądaj ,najlepiej w MPO

  2. SZYBCIEJ JEGO POSTAWIĄ PRZEZ TRYBUNAŁEM RAZEM Z KOLEGAMI Z RZĄDZĄCEGO CYRKU NIŻ TUSKA I OBY JAK NAJSZYBCIEJ MIAŁO TO MIEJSCE BYŁO BY TO NAJLEPSZYM DLA NAS WSZYSTKICH ROZWIĄZANIEM.

  3. tak patrzac na wszystkie powyzsze opinie to moze lepiej juz nic nie dodawac bo pozostaly tylko twarde ,uliczne slowa…jednakze sam sie Pan o to prosisz-wiec lepiej zajmij sie czlowieku problemami ludzi,srodowiska z ktorego wyszedles i skoncz ze swoja przelozna ta idiotyczna komisje „amber gold”….tak na marginesie-ile kosztuje podatnika wasze kazde spotkanie???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here