Poważna usterka w Aquaparku, strefa basenów i saun zamknięta

1
fot. infobasen.pl

Jeśli wybieracie się na basen do Aquaparku Kutno, to nie mamy dla Was dobrych wiadomości. Wskutek poważnej awarii obiekt jest częściowo zamknięty.

– W związku z wystąpieniem bardzo poważnej usterki technicznej w dniu 18 marca 2019 r. cała strefa basenów i saun Aquaparku Kutno została wyłączona do czasu usunięcia przyczyn awarii. Pozostałe strefy tj.: Cardio-Siła, Fitness, Squash oraz Bowling Kutno będą czynne bez zmian. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy – podaje w komunikacie MOSiR Kutno.

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

1 WYPOWIEDŹ

  1. i teraz uwaga, wczoraj podali, że spadła kratka wentylacyjna i że trzeba sprawdzić pozostałe, a to, że dziecko się zesrało do wody i pływał sobie taki balas przez kilkanaście minut to nie ma problemu, kto ma przez to jakieś ale to damy rabacik 50% na wejście i po temacie. Okazało się że balas narobił jednak szkód wymagających między innymi wypompowanie wody i przeczyszczenie rur oraz wymianę filtrów, ale co tam ludzie nie muszą wiedzieć, powiemy że się wentylacja uszkodziła, łykną to. Nie ważne, że kilkadziesiąt/kilkaset osób kąpało się w skażonej wodzie.

    Czy Wyście oszaleli do końca już? Jakim cudem kratka która jest przykręcona bolcami kotwiącymi sama spadła? To się nazywa dziennikarstwo? Przecież to jest skandal na skale ogólnopolską. Fake news połączony z wprowadzeniem ludzi w bład i zagrożeniem sanitarnym na skalę niespotykaną. Jeżeli ten gówniarz był chory?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here