Prezent religijny na każdą okazję – inspiracje

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Znalezienie idealnego prezentu to zawsze wyzwanie – niezależnie od tego, jaka jest okazja, ani kim jest dla nas obdarowywany. Z pomocą przychodzą tu gadżety religijne i dewocjonalia, czyli coś, co sprawdzi się w każdym przypadku. Przygotowaliśmy kilka inspiracji, dzięki którym szybciej zdecydujesz się na wybór upominku.

Znajdź niecodzienny upominek

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Najbardziej popularnymi prezentami są teraz hulajnogi i elektronika. Jednak jest to coś, co będzie służyć tylko przez chwilę, bo albo się zepsuje, albo po prostu moda minie. Nieśmiertelne natomiast są produkty religijne. Artykuły takie nie ograniczają się do medalików, różańców, krzyżyków na łańcuszkach czy figurek z osobami świętymi. Duży wybór nietuzinkowych dewocjonaliów znaleźć można w sklepie internetowym Holyart, na stronie https://www.holyart.pl. Są tam zarówno tradycyjne prezenty na okazje takie jak: chrzest, komunia czy ślub, ale również produkty na święta Bożego Narodzenia czy Wielkanoc, ceramikę, akcesoria liturgiczne lub niespotykane gadżety religijne, które będą świetnym upominkiem nawet na urodziny.

Dla dziecka

Pięknym pamiątkowym prezentem dla dziecka będzie poduszka z cytatem. Umieścić na niej można na przykład modlitwę, ale również własne życzenia lub fragment z Biblii. Jest to coś, co posłuży przez wiele lat i zawsze będzie przypominać o wyjątkowym dniu. A dodatkowo świetnie się prezentuje, bo wzór można wybrać samemu. Inną opcją jest przytulanka przedstawiająca np. Jana Pawła II, wykonana z najwyższej jakości bawełny i z nieszkodliwych barwników. Jeśli wykonywana jest na zamówienie, może ukazywać ulubioną postać z Biblii dziecka lub patrona.

Podobnie sprawdzą się książki – zarówno te z bajkami, jak i takie pamiątkowe, na chrzest, komunię lub bierzmowanie, ale też  biblijne kolorowanki, które zajmą pociechy przez długie godziny i pozwolą wykazać się artystycznie.

Produkty klasztorne

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Upominki na każdą okazję to właśnie produkty klasztorne. W pełni naturalne, z wysokiej jakości składników i wykonane tradycyjnymi metodami. W tym dziale znajdziemy zarówno kosmetyki, jak i coś dla naszych brzuchów – słodycze, wina, likiery, herbaty, oleje i przyprawy, produkty pszczelarskie. Wszystko przygotowali zakonnicy między innymi z: Klasztoru Kamedułów, Benedyktynów, Opactwa z Finalpii, Opactwa z Monte Uliveto czy Siostry Trapistki z Vitorchiano. Dostępne są tu również lekarstwa naturalne: olejki aromatyczne, syropy na kaszel, integratory alimentarne czy mleczko pszczele.

Znajdziemy też coś dla miłośników zapachów: świece, kadzidła, olejki zapachowe. Wybór jest ogromny, a z takich produktów można stworzyć cały kosz na większą okazję lub podarować pojedyncze artykuły na mniejszą.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Artykuły religijne to coś dla duszy, to produkty, które każdy powinien mieć w swoim domu, które dodają otuchy i bezpieczeństwa. Wybór prezentu zależeć jednak powinien od okazji i od tego, jak bliska jest nam ta osoba. Jak widać, dewocjonalia to nie wszystko, bo kupić można również produkty użytku codziennego, a nawet jedzenie czy napoje wytwarzane przez włoskich zakonników – nasz prezent naprawdę może być wyjątkowy!

 

 

 materiał partnera

 

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -
Ostatnio dodane: