Prima Park sprzedana za ponad 17 mln zł. Będzie wielka inwestycja?

2
materiały prasowe / retailnet.pl

Pasaż handlowy Prima Park przy ul. Żwirki i Wigury w Kutnie został sprzedany! Obiekt za 17,6 mln złotych kupił wrocławski Saller. Będzie nowa duża inwestycja w centrum naszego miasta?

Według informacji retailnet.pl, zainteresowane strony poinformowały, że przedmiotem umowy jest sprzedaż prawa użytkowania wieczystego działek położonych w Kutnie przy ulicy Grunwaldzkiej 3 oraz prawa własności budynku handlowo-usługowego o powierzchni zabudowy wynoszącej 3362,62 mkw. i powierzchni użytkowej wynoszącej 3199,74 mkw.

Będzie wielka rozbudowa przy Żwirki i Wigury?

Według informacji retailnet.pl, Saller w Kutnie planuje rozbudowę obiektu i prawie dwukrotne zwiększenie jego powierzchni do 7,1 tys. mkw. (obecnie jest to ok. 4 tys. mkw).

Na razie nie wiadomo, kiedy ruszą prace, ani jak wyglądać będzie „nowy” park handlowy i jakie sklepy znajdą się przy Żwirki i Wigury. Wszystkie planowane i zrealizowane obiekty Grupy Saller zostaną zaprezentowane podczas jesiennej edycji Shopping Center Forum 2018 CEE Exhibition & Conference.

Grupa Saller została założona w Bawarii w 1981 roku. Siedziba główna mieści się w Turyngii. Grupa jest właścicielem portfela nieruchomości w Niemczech, Czechach, Polsce i na Słowacji, składającego się z ponad 500 obiektów o łącznej powierzchni najmu przekraczającej 1 500 000 mkw.

źródło: retailnet.pl / własne

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

2 WYPOWIEDZI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here