Pro-Basket kompletuje skład. Kolejny gracz podpisał kontrakt

0

KKS Pro-Basket Kutno S.A kompletuje skład na zbliżający się sezon. Kolejnym zawodnikiem, który będzie kontynuować grę w kutnowskim zespole jest 21-letni Adrian Matyszkiewicz.

W poprzednich rozgrywkach w 22 meczach notował średnio 3 punkty i 2,5 zbiórki w 12 minut spędzonych na parkiecie. Adrian jest wychowankiem klubu MTS Basket Kwidzyn oraz absolwentem SMS PZKosz Władysławowo, w którym występował w 2 Lidze Męskiej.

Adrian Matyszkiewicz jest kolejnym zawodnikiem, który pozostał z poprzedniego składu w Kutnie. Przed sezonem 2018/2019 Klub podpisał z zawodnikiem trzyletni kontrakt licząc na stopniowy jego rozwój. Mamy nadzieje, że po pierwszym roku spędzonym za zapleczu EBL, w nadchodzących rozgrywkach Adrian poczyni ogromny postęp.

Wcześniej kontrakty z Kutnem podpisali: Grzegorz Małecki, Jakub Fiszer, Grzegorz Grochowski, Bartosz Majewski, Filip Czyżnielewski i Tomasz Krzywdziński.

źródło: KKS Pro-Basket Kutno

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here