Przed nami międzynarodowy turniej bokserski. Do Kutna przyjadą pięściarze z Ukrainy, Niemiec i Czech

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Już jutro, w sobotę 14 września w Kutnie odbędzie się Międzynarodowy Turniej Boksu Olimpijskiego. Do Miasta Róż przyjadą pięściarze z Ukrainy, Niemiec i Czech. Gościem specjalnym imprezy będzie Jerzy Rybicki, medalista olimpijski.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Zawody zaplanowano na sobotę 14 września 2019 w hali sportowej SP nr 2 w Kutnie. Ceremonia otwarcia o godzinie 15:00.

Walkę turnieju stoczy reprezentant Kutna Artur Zawadzki z Marcinem Kozaneckim. Stawką będzie pas Prezydenta Miasta Kutno.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Turniej organizują Kutnowskie Stowarzyszenie Bokserskie „Stal”, Widzew Łódź, Okręgowy Związek Bokserski i Polski Związek Bokserski. WSTĘP WOLNY – serdecznie zapraszamy!

TAK BYŁO W ZESZŁYM ROKU:

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -


2 KOMENTARZE

  1. Z najnowszych info. Pan Pisarek nie jest już prezesem OZB w Łodzi a Pan Gabara viceprezesem. Nie otrzymali absolutorium od komisji rewizyjnej. Nie dostarczyli żadnych dokumentów z których można by było ich rozliczyć z działań OZB. Ponoć został powołany nowy zarząd.

  2. Witam
    Ciekawe czy władze Kutna wiedzą że w stosunku do prezs OZB w Łodzi toczy się postępowanie karne o pobicie .
    Podejżewam że Kutno sporo zapłaci za ten turniej ok 20000 kosmos . Takie koszty naliczają sobie dwaj panowie któży zrobili sobie z tego dobry biznes. Turniej tej klasy to koszt ok 80ty to max. Ale kutno zapłaci za wynajem ringu ok 2000 a lprzecież kluby zrzeszone w okręgu Łódzkim otrzymują ring za symboliczną 1zł . Sędziowie to koszt ok 1800zł spiker 500 i to jest kosmos , lekarz 300, karetka 500, hostessy jak będą to ok 600zł. Katering 20000zł . Medale ,puchary , dyplomy to koszt ok 1500zł ,medale lane a nie blaszki jakie oferują dwaj panowie. Tak więc kutno może trochę przepłacić. Pozdrawiam i życzę udanej imprezy.
    Ps Ukrainscy pięściarze to xawodnicy trenujący w widzewie , uczą się w Łodzi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutajOstatnio dodane: