Przed nami Piknik Wśród Róż! Co będzie się działo?

0

Już w ten weekend w Parku Traugutta odbędzie się trzecia edycja niesamowitej rodzinnej imprezy organizowanej przez Kutnowski Dom Kultury. Tym razem głównym gościem wydarzenia będzie Marek Jezierski – współautor programu Rok w ogrodzie emitowanego przez TVP.

Niedzielne spotkanie z Markiem Jezierskim to doskonała okazja, aby dowiedzieć się o najnowszych trendach w ogrodnictwie czy o nowościach produktowych. To również możliwość uzyskania odpowiedzi na najbardziej nurtujące pytania dotyczące tych małych, ale i dużych ogrodów, tworzonych przez wszystkich pasjonatów dziedziny ogrodnictwa. To nie tylko suche fakty, ale i praktyczna wiedza, która umożliwi rozwój pasji. To także szansa na udział w pokazach i możliwość wygrania atrakcyjnych nagród w konkursach przygotowanych przez organizatorów. Nie zabraknie czasu na indywidualne konsultacje z Markiem Jezierskim, jak i przedstawicielami wszystkich firm partnerskich.

25 i 26 maja w swobodnej atmosferze będziecie mogli wypocząć w gronie rodziny i znajomych. Nie zabraknie animacji dla najmłodszych, a dorośli też zostaną dopieszczeni masą atrakcji, które będą na Was czekać wśród zieleni Parku Traugutta.

Mamy dla Was kilka nowości! Jedna z nich to PIKNIKOWE EKO SMAKI Z RÓŻANĄ RODZINĄ.W sobotę oddamy scenę do dyspozycji Różanych Rodzin i kutnowskich restauratorów, którzy wspólnie przygotują pyszne Przekąski. Będzie smacznie, zdrowo i przede wszystkim rodzinnie. Oczywiście jedzenie smakuje najlepiej, gdy można się nim podzielić – więc z całą pewnością smakołyki prosto ze sceny powędrują w ręce publiczności.


Tradycyjnie odbędzie się też koncert Róża dla mamy w wykonaniu kutnowskich dzieci i młodzieży z sekcji KDK. Muzycznie dopieści nas także Państwowa Szkoła Muzyczna w programie Miłosne trele pośród róż. A jakby tego było mało czekają Was jeszcze występy sekcji wokalnej MDK oraz zespołu COLD GROUND tworzący muzykę z pogranicza soulu i bluesa, z akcentami rocka.

Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo warsztatów florystycznych, animacje dla najmłodszych, na których czekać będzie Tekturowy zawrót głowy! ▪

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here