Rowery miejskie niszczeją zimą? „Niektóre części są zardzewiałe”

0
zdjęcie nadesłane przez Czytelnika / archiwum

Zdaniem mieszkańców zima nie służy rowerom miejskim w Kutnie. Jednoślady nie zostały ich zdaniem odpowiednio zabezpieczone i niektóre części są zardzewiałe. W tej sprawie interpelację złożyła radna Beata Włodarczyk.

Zgłosili się mieszkańcy zaniepokojeni stanem rowerów miejskich. Niektóre części są zardzewiałe i rowery skrzypią przy jeździe. Z relacji ludzi, którzy pracują w innych miastach np. Warszawa czy Łódź – rowery zabierane są na czas zimowy. Dlaczego w Kutnie nie ma takiego zwyczaju? Przecież każdy z nas posiadający rowery, zabezpiecza je na ten czas. Ilu mieszkańców Kutna wypożycza rowery w okresie zimowym? – napisała w interpelacji radna Beata Włodarczyk.

Tematem dotyczącym rowerów niszczejących w okresie zimowym w zeszłym roku zainteresowali się między innymi radni Bartosz Czechowski i Janusz Kołodziejski. O sprawie pisaliśmy tutaj: Zima nie służy rowerom w Kutnie. „Widać na nich ślady korozji”

reklama

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here