Rozbój w centrum Kutna! Weszli do mieszkania, pobili i okradli kobietę

5

Rozbój w centrum Kutna. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, dwóch mężczyzn pobiło i okradło kobietę.

Do zdarzenia miało dojść w poniedziałek około godziny 15 w jednym z bloków przy ul. Braci Śniadeckich. Nieznani na tę chwilę sprawy dostali się do mieszkania, w którym znajdowała się kobieta. Mieli ją pobić i okraść.

Policja na razie, ze względu na prowadzone czynności, jest oszczędna w komentarzach.

„Mogę potwierdzić, że odnotowaliśmy takie zdarzenie” – powiedziała nam asp. sztab. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

O sprawie będziemy jeszcze informować.

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

5 WYPOWIEDZI

  1. To nie Ukraińcy to na pewno gitowcy bo w Kutnie to same grypsery i wcale.Zlapac i do pierdla na długie lata,kara powinna być długa i uciążliwa,żadnej litości dla gitowców.

  2. No tak kto? Oczywiście Marta Z. wraz z kolegami napadł na własną babcie która pobili i okradli z pieniędzy ta dziewczyna powinna siedzieć długie lata tam ja nauczą, zostawiła dwójkę swoich dziecię żeby się bawić cpac pić i rucha… Menelostwo na całego zero szacunku dla takiej osoby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here