(AKTUALIZACJA) Skarbnik starostwa odwołany. Domaga się przeprosin i sprostowania

1
fot. powiatkutno.eu / archiwum

Decyzją radnych dotychczasowy skarbnik Piotr Łaszewski, który w listopadzie złożył rezygnację z pracy, został odwołany z funkcji. Łaszewski zabrał głos na sesji i domaga się przeprosin od starosty.

Radni najpierw zagłosowali (wyrazili zgodę) w sprawie zabrania głosu przez Piotra Łaszewskiego. Następnie dotychczasowy skarbnik wygłosił oświadczenie, w którym poinformował m.in. o tym, że złożył rezygnację z „przyczyn osobistych i światopoglądowych”. Zażądał także od starosty Daniela Kowalika przeprosin i sprostowania, jego zdaniem, nieprawdziwych informacji, które przekazywał w mediach.

Na skrzynkę mailową otrzymaliśmy pełne oświadczenie P. Łaszewskiego (kliknij, aby powiększyć):

Radni głosami 14 za i 7 wstrzymujących, odwołali Łaszewskiego z funkcji. Nowym skarbnikiem ma być Sylwia Szałkowska. Wkrótce głosowanie – i zapewne burzliwa dyskusja w tej sprawie.

🔴 OGLĄDAJ OBRADY RADY POWIATU KUTNOWSKIEGO NA ŻYWO:

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

1 WYPOWIEDŹ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here