Spotkają się w centrum Kutna, żeby wesprzeć nauczycieli

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Dziś wieczorem w Kutnie w związku ze strajkiem nauczycieli ma odbyć się „Protest z wykrzyknikiem”.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

W mediach społecznościowych swój akces do udziału w wydarzeniu na tę chwilę zgłosiło ponad 150 osób. Na Placu Piłsudskiego o 20.00 spotkać mają się nauczyciele, uczniowie i rodzice.

Podobne akcje odbywają się od kilku dni w całej Polsce. Tysiące osób w geście wsparcia dla pracowników oświaty zapalało zapalniczki i latarki skierowane ku niebu.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -


6 KOMENTARZE

  1. Blokują bo jak się nie zgadzasz ze strajkiem to jesteś baranem hejterem itd więc sie lepiej nie wypowiadać 1000 zł podwyżki nie powiem tanii nie są jak to się mówi za fachowca trzeba płacić czyli jak oświata dostanie czyli służba zdrowia i policja dostała za mało i znowu strajki teraz wiem dlaczego komuna padła radziłbym osoba pracujacym w budzetowce zastanowienia się dlaczego na siłę kurczowo trzymają się tej pracy teraz załatwili dzieciaki w egzaminy bo oni strajkuja a lekarz może cię załatwić jak będziesz umierać bo on strajkuje i ma gdzieś przysięgę hipokratesa dasz palec odgryza rękę a co podwyżek jestem na nie w prywatnych szkołach to niech robią co chcą a tu płacisz podatki na wszystko brakuje na emerytury leczenie najpierw niech zmienia system pracy liczby godzin pracujących jak kazdy pracownik 168 i wtedy niech zarabiają po 4000 to na warunki kutnowskie bylo by bardzo dobrze

  2. Czemu nie strajkują w wakacje niedziele i święta. Zrobili z uczniów zakładników. Rozumiem wynagrodzenie a co w zamian jak wiedza przez nauczycieli przekazywana.tylko dać a nie wymagać od nauczycoeli

  3. KCI już zablokowało komentarze,a ja się pytam wszystkich” uczciwych” nauczycieli ile zapłacili podatku za udzielanie płatnych korepetycji?

  4. Czy nie dziwi was, że spadają samoloty? To początek końca cywilizacji. To już się zaczęło, w edukacji i oświacie. Za kilka lat będą: niby lekarze, niby inżynierowie, niby prawnicy itd. Winą nie są niskie zarobki nauczycieli, ale socjalistyczny system. W zdrowym systemie miernoty pójdą do innej pracy, a dobrzy nauczyciele będą rozchwytywani i wysoko wynagradzani. Efektem będzie wzrost poziomu edukacji.
    Drodzy nauczyciele żądajcie wprowadzenia bonu edukacyjnego. Tylko tak można uzdrowić stan edukacji, a to powinno być najważniejsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutajOstatnio dodane: