Strajk w szkołach nieunikniony? W „Jedynce” aż 89% jest za

  0

  Wielki strajk nauczycieli wydaje się być nieunikniony i dotknie też powiat kutnowski. W jednej ze szkół w Kutnie przeprowadzono już referendum w tej sprawie.

  W pierwszym zakończonym referendum w Szkole Podstawowej nr 1 w Kutnie na 119 biorących udział, „za” strajkiem opowiedziało się 89,07% – informują przedstawiciele kutnowskiego Związku Nauczycielstwa Polskiego.

  Według informacji ZNP, strajk ogłoszony zostanie w całej Polsce w tych szkołach i placówkach, w których w referendum strajkowym głosowała co najmniej połowa uprawnionych i z tej grupy ponad połowa (więcej niż 50%) opowiedziała się za strajkiem.

  Oddziały ZNP poinformują dyrektorów szkół i placówek o wyniku referendum i rozpoczęciu strajku do 29 marca br. Strajk ma rozpocząć się 8 kwietnia 2019 r.

  Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

  Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here