Sukces Aleksandra Klembalskiego na festiwalu w Warszawie

0
fot. MDK Kutno

Aleksander Klembalski z sekcji wokalnej MDK Kutno, wziął udział w 11. Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej MIT TON Muzyka i Tekst, który odbył się w Warszawie.

MIT TON festiwal, to nowa odsłona projektu, który ma już dziesięcioletnią tradycję, a wcześniej znany był jako TEN TON. Podczas tegorocznego wydarzenia odkrywano na nowo fenomenalne, ponadczasowe piosenki kompozytorki, pianistki i aranżerki – Katarzyny Gaertner.

Konkurs był podzielony na 3 kategorie wiekowe. Po wysłuchaniu wszystkich prezentacji jury w składzie: Grażyna Łobaszewska, Maria Szabłowska, Igor Herbut i Michał Michu Sobkowski postanowiło przyznać Olkowi Klembalskiemu II miejsce w kategorii 11-14 lat.

A już 23 listopada Olek weźmie udział w koncercie laureatów w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej.

źródło: MDK Kutno

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here