Sukces Antka Marca w Krakowie

0

Wokalista Młodzieżowego Domu Kultury w Kutnie Antek Marzec, wystąpił w Koncercie Galowym podczas Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd, Pastorałek oraz Piosenek Bożonarodzeniowych w Krakowie, który jest jednym z największych krajowych festiwali kolęd.

W ostatniej edycji organizatorzy otrzymali 679 zgłoszeń wokalistów z całej Polski w trzech kategoriach wiekowych. Do kolejnego etapu zakwalifikowało się 60 piosenkarzy, którzy 5 stycznia na scenie w Krakowie zaprezentowali swoje wokalne umiejętności przed jury w składzie: Natalia Niemen, Monika Urlik oraz Grażyna Łobaszewska.

Po przesłuchaniu wszystkich solistów jurorki zaprosiły solistów do Koncertu Galowego 7 najlepszych głosów, w tym Antka, który reprezentował Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie.

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here