Świetna inauguracja rezerw, KS wygrywa z Witonianką

0

W świetnym stylu rundę wiosenną zainaugurowali piłkarze KS-u II Kutno. Podopieczni Jacka Walczaka na wyjeździe pokonali 2-1 Witoniankę Witonia. Dwa bardzo ważne gole zdobył Krystian Górczyński.

W pierwszej połowie rezerwy KS-u zdecydowanie dominowały i stwarzały sytuacje bramkowe, brakowało jednak szczęścia i wykończenia. Drużyna z Kutna swego dopięła dopiero po przerwie. W 52. minucie po bramce Krystiana Górczyńskiego KS wyszedł na prowadzenie. Od tej pory spotkanie się wyrównało i gospodarze próbowali odrobić straty. Z kolei drużyna Jacka Walczaka cofnęła się i skupiła się na kontratakach. I właśnie po takiej akcji Krystian Górczyński zdobył drugiego gola dla KS-u.

Witonianka w ostatnich minutach rzuciła się do huraganowych ataków, ale była w stanie odpowiedzieć tylko jedną bramką i ostatecznie kutnianie dopisali do swojego konta cenne trzy punkty.

– Jak na A-klasowe warunki było to bardzo spotkanie. Kibice mogli obejrzeć dużo walki, wiele strzałów i wielokrotnie „obite” słupki i poprzeczki. Najważniejsze, że wróciliśmy do Kutna z pełną pulą – komentuje Jacek Walczak, trener KS-u II Kutno.

Witonianka Witonia 1-2 KS II Kutno
Gole dla KS-u: Krystian Górczyński 2;

KS II Kutno: Błażejczyk (Czekalski) – Domański, Igor Sobczak, Norbert Zagajewski, Maryniak – Wójcik (Łochyński), Kapruziak (Sztygiel), Krzymieniewski (Ruszkowski), Motylewski (Wietrzyk), Górczyński (Sobota), Andrzejczak (Zielonka).

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here