Świetny występ i „setka” Polfarmexu, Kraków na łopatkach!

0

Fantastycznie zaprezentowali się dziś koszykarze Polfarmexu Kutno, którzy w drugim meczu fazy play-out rozgromili na własnym parkiecie AZS AGH Kraków aż 105-69!

Podopieczni Jarosława Krysiewicza rozpoczęli niedzielną potyczkę bardzo ofensywnie i szybko zdominowali swoich rywali z Krakowa. Po dwóch kwartach Polfarmex miał już wypracowaną dużą, 24-punktową przewagę (62-38).

W trzeciej kwarcie krakowianie próbowali odwrócić losy spotkania, jednak ich starania spełzły praktycznie na niczym. Wprawdzie wygrali tę część 21-19, to w ostatnich dziesięciu minutach Polfarmex postawił kropkę nad „i” wygrywając aż 24-10, a w całym spotkaniu 105-69.

Najskuteczniejszy w kutnowskiej drużynie był Patryk Gospodarek, który rzucił 23 punkty. Bardzo dobrze zaprezentował się również Michał Marek, który zaliczył double-double (20 pkt, 10 zb).

Po dwóch spotkaniach Polfarmex prowadzi 2-0 (rywalizacja do trzech wygranych). Teraz kutnowską ekipę czeka wyjazd do Krakowa. Do pełni szczęścia wystarczy jedna wygrana.

Polfarmex Kutno 105-69 AZS AGH Kraków
(28-21, 34-17, 19-21, 24-10)

Polfarmex: Marek 20 (10 zb.), Pawlak 13, Sobczak 6, Majewski 10, Czyżnielewski 7, Fiszer 9, Żmudzki 4, Obarek 7, Nowicki 2, Gospodarek 23, Andrzejewski 4;

Kraków: Włodarczyk 8, Borówka 4, Koperski 12, Mamcarczyk 7, Podworski 8, Jakubek 0, Deja 15, Czerwonka 2, Wasyl 6, Zych 4, Kędel 0, Dyrda 3.

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl