Szlachetna Paczka w Kutnie: Jeszcze trzy rodziny potrzebują pomocy

1

Już w ten weekend wielki finał Szlachetnej Paczki. W naszym regionie jeszcze trzy rodziny czekają na swojego darczyńcę.

Jak informuje sztab Szlachetnej Paczki w powiecie kutnowskim, na pięć dni przed finałem, jeszcze trzy rodziny czekają na pomoc. Pan Jan (LDZ-841-605793), Pan Robert z dziećmi (LDZ-841-605688), Pani Ewa z córeczką (LDZ-841-585189).

Tegoroczny „Weekend Cudów”, jak określają ten czas wolontariusze, przypada na dni 8 – 9 grudnia 2018. Wówczas wszystkie zgromadzone przez darczyńców paczki trafią do 48 potrzebujących rodzin na terenie naszego powiatu.

Patronatem głównym kutnowskiego projektu są jak co roku Urząd Miasta Kutno i Starostwo Powiatowe w Kutnie. Patronatem medialnym imprezę objęły kutnowskie redakcje, w tym oczywiście PANORAMA Kutna.

Wybierz rodzinę, której chcesz pomóc

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

1 WYPOWIEDŹ

  1. A jak ja chcę oddać ubrania i pisze po kilka wiadomości do ludzi, którzy podobno zajmują się Szlachetną Paczką, to nawet odpowiedzi od nich nie dostaję! Wyrzucę skoro nie potrzebują.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here