reklama

Szykują się kolejne utrudnienia na drogach? Chcą wyremontować skrzyżowanie na…

- reklama -

Czy niebawem w Kutnie czeka nas kolejna duża drogowa inwestycja i utrudnienia na jednym z najbardziej ruchliwych skrzyżowań? GDDKiA otworzyło oferty na przebudowę skrzyżowania przy Łąkoszyńskiej.

- reklama -

GDDKiA na rozbudowę skrzyżowania DK60 i DK92 z DW702 przy ul. Łąkoszyńskiej planuje wydać 4.916.875,06 PLN. „Najtańsza” z ofert, które wpłynęły, przewyższa tę kwotę o około 400 tysięcy złotych. Różnica nie jest jednak kolosalna i jest duża szansa, że niebawem dojdzie do podpisania umowy.

Może więc się okazać, że w podobnym czasie rozpoczną się trzy duże inwestycje (przebudowa wiaduktu na Józefowie, Troczewskiego i remont skrzyżowania na Łąkoszyńskiej).

reklama

- reklama -

Zbiorcze zestawienie ofert otwartych w dniu 16.01.2020 r.

Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów „ERBEDIM” Sp. z o.o. (Piotrków Trybunalski) – 6.471.654,11 PLN

- reklama -

Konsorcjum: Przeds. Robót Drogowych sp. z o.o. (Kutno), Przeds. Budowlano-Produkcyjne TRAKT Bobrzak, Tecław sp,j (Woźniaków), Przeds. Robót Drogowych S.A. (Poddębice) – 5.407.513,86 PLN

Strabag sp. z o.o. (Pruszków) – 5.398.015,40 PLN

Źródło: GDDKiA

reklama

reklama

- reklama -


3 KOMENTARZE

  1. Dzięki pracownika strefy te miasto jeszcze funkcjonuje A oni nawet z głową nie potrafił przeprowadzić remontów dróg żeby ludzie po ciężkim dniu pracy mogli normalnie wrócić do domu

  2. Chyba są nie poważni że rozpoczną remonty na każdej z dróg wjazdowych do miasta. Nie zdają sobie sprawy jakie to może być utrudnienie dla mieszkańców.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj


Przeczytaj także:

reklama

Ostatnio dodane: