Trzecioligowiec sprawdzi formę KS-u. Przygotowania na ostatniej prostej

reklama

Przygotowania piłkarzy KS-u Sand-Bus Kutno do rundy wiosennej wkraczają w decydującą fazę. Przed kutnianami trzy ostatnie sparingi, a jutro ich formę sprawdzi III-ligowa Unia Skierniewice.

Podopieczni Dominika Tomczaka i Pawła Klekowickiego o 10:00 na boisku w Sierakowie k. Skierniewic zmierzą się z Unią Skierniewice, występującą w III lidze gr. I.

reklama

Skierniewiczanie w ostatnim sparingu zremisowali 1-1 z Górnikiem Konin, a jedyną bramkę dla Unii zdobył Mateusz Stępień. Wcześniej Unia m.in. rozbiła ligowego rywala KS-u Pogoń Zduńska Wola 4-0. Z kolei kutnianie w ostatnim sparingu wygrali 1-3 z Liderem Włocławek, a łupem bramkowym podzielili się Damian Szczepański, Bartosz Bujalski i Ernest Ławniczak.

Sparing z Unią będzie dla KS-u jednym z trzech ostatnich przed startem ligowych rozgrywek. Za tydzień, 29 lutego kutnianie zmierzą się na wyjeźdize z rezerwami Wisły Płock, zaś 7 marca na własnym boisku podejmą Orła Parzęczew.


reklamaOstatnio dodane:

Ponad 100 nowych zakażeń...

Mamy 117 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarło 6 kolejnych osób - informuje Ministerstwo Zdrowia.

(ZDJĘCIA) Wyjątkowa akcja MZK....

Miejski Zakład Komunikacji w Kutnie wyszedł z ciekawą inicjatywą, która ma wesprzeć mieszkańców w trudnych chwilach związanych z koronawirusem. Na wyświetlaczach pojawiły...

(ZDJĘCIA) Kierowca autobusu z...

Pomimo ograniczeń dotyczących liczby osób przewożonych środkami transportu zbiorowego jeden z kierowców na terenie Kutna nie dostosował się do obostrzeń. Mundurowi nałożyli...

Jakie działania podjęto w...

Starstwo Powiatowe w Kutnie opublikowało dziś raport dotyczący działań podjętych przez Starostę Kutnowskiego w marcu w związku z epidemią COVID-19.

XVI Ogólnopolski Konkurs Literacki...

Koronawirus pokrzyżował plany nam wszystkim, również pracownikom instytucji kulturalnych i animatorom kultury. Organizowany przez Kutnowski Dom Kultury Festiwal Złoty Środek Poezji, który...

KORONAWIRUS – RAPORT: Ponad...

Mamy 203 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarły kolejne 2 osoby - informuje Ministerstwo Zdrowia.

(ZDJĘCIA) Walka z koronawirusem...

Od samego rana w Kutnie rozpoczęła się dezynfekcja miejsc publicznych, w których występują największe skupiska mieszkańców. Działania mają pomóc w walce z...