W centrum Kutna powstanie nowe przejście? „Mieszkańcy narażają zdrowie”

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Czy na ulicy Szaloma Asza powstanie nowe przejście dla pieszych? Z taką inicjatywą wyszedł radny miejski Michał Łucki, który skierował interpelację do prezydenta miasta.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Jak uzasadnia radny, interpelacja jest wyrazem troski o bezpieczeństwo kutnian oraz potrzebny praktycznych rozwiązań regulujących ruch pieszych i samochodów w mieście.

We wskazanym miejscu będącym równocześnie wyjazdem na ul. Podrzeczną, codziennie wielu mieszkańców przekracza jezdnię, łamiąc przepisy i narażając zdrowie. Stosowne oznakowanie usprawniłoby komunikację, uczyniło ją praktyczną i bezpieczną, wreszcie zgodną z realnymi potrzebami użytkowników – napisał radny Michał Łucki w interpelacji do prezydenta Kutna.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -


1 KOMENTARZ

  1. lepiej niech sprawdza oznakowanie przy kosciele. kto postawil znak koniec parkingu przy przejsciu dla pieszych? minimalna odleglosc parkowania od przejscia dla pieszych to 10 metrow, nie mowiac juz, ze od skrzyzowania 15. a tam jest skrzyzowanie. no chyba ze sie myle. a juz kuriozalnym jest umieszczenie tam znaku zakaz wjazdu !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutajOstatnio dodane: