W regionie powstały dwa komitety Roberta Biedronia. Zbierają podpisy i promują kandydata Lewicy

reklama

Wyborcza karuzela nabiera tempa. W zeszłym tygodniu swoje działania zainaugurowały dwa komitety Roberta Biedronia w powiecie kutnowskim. – Jako działacze Nowej Lewicy będziemy promować kandydata Lewicy w tegorocznych wyborach na urząd prezydenta – zapowiada Sebastian Walczak.

W powiecie kutnowskim powstały 2 komitety: w Kutnie prowadzony przez Sebastiana Walczaka i Wandę Chlebną oraz w Żychlinie prowadzony przez Marzannę Obidowską.

reklama

Robert Biedroń jako Prezydent RP będzie zajmował się sprawami, które bezpośrednio będą wpływać na życie Polaków, tak w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach oraz na wsi, w całej Polsce – komentuje Sebastian Walczak.

Jak mówi, wśród tych spraw należy wyróżnić między innymi wsparcie dla ochrony zdrowia i budowę mieszkań pod tani wynajem.


reklama

Coraz więcej oddziałów w Polsce jest zamykanych, szpitale są zamykane. Niestety także nasz powiat bardzo mocno to odczuł. Już wiemy, że jeżeli chodzi o położnictwo to mamy w Kutnie dramat. Położnictwo zostaje coraz bardziej ograniczane, a pracownicy szpitala mają być zwalniani – wylicza przedstawiciel Lewicy. – Ponadto Robert Biedroń proponuje budowę mieszkań, które dzięki niskim stawkom wynajmu pozwolą każdemu znaleźć własny kąt. Obecnie w Kutnie mamy do czynienia z ogromnym wzrostem cen mieszkań oraz wynajmu. Mocno odczuwają to młodzi mieszkańcy, którzy mają problem z wyprowadzeniem się od rodziców i rozpoczęciem życia na własny rachunek.

W ostatnich dniach komitet w Kutnie zbierał podpisy poparcia dla kandydatury R. Biedronia.


reklama


2 KOMENTARZE

  1. w Kutnie dzieją się cuda!!!!!!!!!!!!!!!!!!! puste ulice a komitet Biedronia zebrał kiladziesiąt podpisów poparcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale jaja ,ale jaja jak powiedziała mister Bieńkowska

Comments are closed.


Ostatnio dodane:

Ponad 100 nowych zakażeń...

Mamy 117 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarło 6 kolejnych osób - informuje Ministerstwo Zdrowia.

(ZDJĘCIA) Wyjątkowa akcja MZK....

Miejski Zakład Komunikacji w Kutnie wyszedł z ciekawą inicjatywą, która ma wesprzeć mieszkańców w trudnych chwilach związanych z koronawirusem. Na wyświetlaczach pojawiły...

(ZDJĘCIA) Kierowca autobusu z...

Pomimo ograniczeń dotyczących liczby osób przewożonych środkami transportu zbiorowego jeden z kierowców na terenie Kutna nie dostosował się do obostrzeń. Mundurowi nałożyli...

Jakie działania podjęto w...

Starstwo Powiatowe w Kutnie opublikowało dziś raport dotyczący działań podjętych przez Starostę Kutnowskiego w marcu w związku z epidemią COVID-19.

XVI Ogólnopolski Konkurs Literacki...

Koronawirus pokrzyżował plany nam wszystkim, również pracownikom instytucji kulturalnych i animatorom kultury. Organizowany przez Kutnowski Dom Kultury Festiwal Złoty Środek Poezji, który...

KORONAWIRUS – RAPORT: Ponad...

Mamy 203 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarły kolejne 2 osoby - informuje Ministerstwo Zdrowia.

(ZDJĘCIA) Walka z koronawirusem...

Od samego rana w Kutnie rozpoczęła się dezynfekcja miejsc publicznych, w których występują największe skupiska mieszkańców. Działania mają pomóc w walce z...