W sobotę KS Kutno zagra z Ceramiką Opoczno

0

Już jutro o 15:00 na Stadionie Miejskim im. H. Reymana w Kutnie piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno rozegrają kolejny mecz w ramach IV ligi łódzkiej. Rywalem ekipy Dominika Tomczaka będzie Ceramika Opoczno.

W ostatnich trzech meczach piłkarze z Opoczno zdobyli siedem punktów – zremisowali 2-2 z Wartą Działoszyn, a poźniej pokonali 1-0 Pogoń Zduńska Wola i 2-0 Włókniarza Zelów. W czwartoligowej tabeli zajmują 7. miejsce, mając w swoim dorobku 19 punktów.

Zdecydowanie lepiej wiedzie się kutnianom, którzy po 12. kolejkach mają 27 punktów i są wiceliderem ligi, tuż za RKS-em Radomsko (radomszczanie prowadzą dzięki lepszemu bilansowi bramkowemu). Drużyna Dominika Tomczaka wygrała ostatnie cztery mecze i jest faworytem sobotniego pojedynku z Ceramiką Opoczno.

Początek meczu w sobotę 20 października o 15:00 przy Kościuszki 26. WSTĘP WOLNY!

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here