W środę rusza IV liga. KS Kutno zmierzy się z Włókniarzem

0

Już jutro, w środę 14 sierpnia o 17:30 piłkarze KS-u Sand-Bus Kutno zainaugurują rozgrywki IV ligi łódzkiej. Rywalem podopiecznych Dominika Tomczaka będzie Włókniarz Zelów.

Kutnianie w zeszłym sezonie zajęli wysokie 3. miejsce (65 punktów) w czwartoligowej tabeli i teraz są wymieniani jako jedni z głównych faworytów do awansu do III ligi. Pierwszy krok ku temu mogą zrobić już jutro, gdy na własnym boisku zmierzą się z Włókniarzem Zelów. Zelowianie w poprzednich rozgrywkach spisywali się „w kratkę”, ostatecznie plasując się w połowie stawki, na 8. miejscu (48 punktów).

W letniej przerwie kadra KS-u przeszła sporą metamorfozę. Z drużyny odszedł między innymi najlepszy strzelec IV ligi łódzkiej, Adrian Marcioch (do Lechii Tomaszów Mazowiecki). Z kutnowskim klubem pożegnali się też Michał Cichacki, Patryk Miarka (obaj Lider Włocławek), Bartosz Kaczor, Gracjan Sobczak (obaj Kujawiak Kowal), a do rezerw przesunięci zostali Mariusz Jakubowski, Dmitry Petrow oraz Mikołaj Cieśliński.

Nie zabrakło także ruchów w drugą stronę i na Kościuszki trafiło sześciu nowych zawodników. Najgłośniejsze nazwiska to Michał Adamczyk (grał w przeszłości w Ekstraklasie oraz na Cyprze) oraz Igor Świątkiewicz. O wzmocnieniach pisaliśmy tutaj.

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here