W Urzędzie Miasta czeka wyjątkowa praca. Szukają na stanowisko…

reklama

Masz doświadczenie w prowadzeniu social mediów, dobrze mówisz po angielsku i lubisz wystąpienia publiczne? Urząd Miasta Kutno poszukuje właśnie takiej osoby jak Ty!

UM Kutno ogłosił nabór na wolne stanowisko urzędnicze: podinspektor w Wydziale Kultury, Promocji i Rozwoju Miasta.

reklama

Jakie jest zakres wykonywanych zadań? Między innymi prowadzenie corocznych konsultacji Budżetu Obywatelskiego, rozwijanie marki miasta Kutno, wystąpienia publiczne, prowadzenie konferencji, redagowanie stron internetowych miasta i miejskich profili w social mediach.

Wymagane dokumenty należy składać do dnia 2 marca 2020 w siedzibie UM Kutno. Niezbędne informacje dotyczące naboru można znaleźć w tym miejscu.

reklamaOstatnio dodane:

Ponad 100 nowych zakażeń...

Mamy 117 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarło 6 kolejnych osób - informuje Ministerstwo Zdrowia.

(ZDJĘCIA) Wyjątkowa akcja MZK....

Miejski Zakład Komunikacji w Kutnie wyszedł z ciekawą inicjatywą, która ma wesprzeć mieszkańców w trudnych chwilach związanych z koronawirusem. Na wyświetlaczach pojawiły...

(ZDJĘCIA) Kierowca autobusu z...

Pomimo ograniczeń dotyczących liczby osób przewożonych środkami transportu zbiorowego jeden z kierowców na terenie Kutna nie dostosował się do obostrzeń. Mundurowi nałożyli...

Jakie działania podjęto w...

Starstwo Powiatowe w Kutnie opublikowało dziś raport dotyczący działań podjętych przez Starostę Kutnowskiego w marcu w związku z epidemią COVID-19.

XVI Ogólnopolski Konkurs Literacki...

Koronawirus pokrzyżował plany nam wszystkim, również pracownikom instytucji kulturalnych i animatorom kultury. Organizowany przez Kutnowski Dom Kultury Festiwal Złoty Środek Poezji, który...

KORONAWIRUS – RAPORT: Ponad...

Mamy 203 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarły kolejne 2 osoby - informuje Ministerstwo Zdrowia.

(ZDJĘCIA) Walka z koronawirusem...

Od samego rana w Kutnie rozpoczęła się dezynfekcja miejsc publicznych, w których występują największe skupiska mieszkańców. Działania mają pomóc w walce z...