W weekend jubileuszowy rodzinny festyn w Woźniakowie

0

Działalność Stowarzyszenia Lokalnego Salezjańskiej Organizacji Sportowej SALOS „RÓŻA KUTNO” oraz Oratorium im. Bł. Michała Rua z Woźniakowa są znane od lat mieszkańcom Miasta Róż i jego okolic. W tym roku te prężnie działające podmioty świętują jubileusze 25 i 20-lecie istnienia.

Z tej okazji salezjanie zapraszają na Jubileuszowy sportowo-rekreacyjny Festyn dla rodzin, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 16 czerwca.

Na terenie boiska, parku i dzieła salezjańskiego w Woźniakowie przewidziane są od godz. 12.30 atrakcje w postaci występu komiko-magika, baloniarza, Street Dance Studio, zespołu Leszczynianki. Nie zabraknie konkursów, malowania twarzy, salezjańskich chorągiewek, poczęstunku, fotobudki i innych atrakcji.

W trakcie festynu będzie również okazja skorzystania z kiermaszu Wydawnictwa Salezjańskiego i Ośrodka Misyjnego z Warszawy. Zapraszamy mieszkańców Kutna i Powiatu Kutnowskiego a szczególnie dawnych wychowanków salezjańskich Oratorium i SL SALOS.

„Pragniemy już teraz podziękować za wsparcie tego wydarzenia Ministerstwu Sportu i Turystyki oraz Starostwu Powiatu Kutnowskiego” – komentuje Piotr Szlufik sdb.

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here