(WIDEO) Wybory w maju jak „zbiorowe samobójstwo i ludobójstwo”? Mocne nagranie radnego z Kutna

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Miejski radny Paweł Markiewicz w mocnych słowach odniósł się doniesień, aby wybory prezydenckie odbyły się w zaplanowanym terminie 10 maja, mimo iż panuje pandemia koronawirusa. – Jeśli wybory się odbędą, w czasach panującej epidemii, osoby które o tym zdecydują powinny zostać osądzone za ludobójstwo – komentuje Markiewicz.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Dziś w mediach społecznościowych pojawiło się wideo z mocnym wystąpieniem radnego Markiewicza. Materiał powstał, jak podpisał rajca, na spacerze z psem.

– Nie wyobrażam sobie wręcz, co musi siedzieć w głowach niektórych osób, próbujących zmusić Polaków do zbiorowego samobójstwa. Jeśli wybory prezydenckie odbędą się 10 maja, w czasach panującej epidemii to osoby, które o tym zdecydują, moim zdaniem powinny zostać osądzone za ludobójstwo – mówi w filmie zamieszczonym na facebooku Paweł Markiewicz, radny z Kutna.

Jak sam mówi, nie wybiera się na wybory. Nie nazywa tego jednak bojkotem.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

– Ja zostanę w domu. Nie dlatego, że chcę bojkotować wybory, ale że tak po prostu po ludzku chcę żyć – kończy Markiewicz.

ZOBACZ WIDEO:


- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -


10 KOMENTARZE

  1. To ludobójstwo czy samobojstwo bo to dwie rózne sprawy ? A moze za wczesnie na tak mocne slowa Panie Radny ? Do maja jeszcze troche czasu i nic nie jest przesądzone . Po co ten bojkot czy wy nie macie zadnych granic ? Modl sie pan o zdrowie i zycie tu i teraz a nie lazisz po ulicach i dajesz zly przyklad mieszkancom .

  2. Panie Radny jak to się ma do Pana wypowiedzi co Pan teraz robi, zamiast siedzieć w domu i nie narażać innych chodzi Pan i nagrywa filmiki, a sam oskarża innych! Wiemy w tym Pan jest dobry w nagrywaniu filmików. Ludzie własny rozum mają i każdy wie co ma robić.

  3. Przeczytajcie uważnie i ze zrozumieniem co jest napisane przed nagraniem to nie będziecie zadawać głupich pytań.

    • Glupich pytań ???? A kto tu takie zadaje ? A Pan ma madre wypowiedzi ? Troche szacunku . Wyrwal sie pan jak filip z konopi a teraz żąda poklasku . Ludzie obserwuja informacje i skupmy sie na walke z wirusem a nie polityczną.

  4. Czy to ten sam pan co będąc prezenterem w lokalnej kablowej tv udowadniał na wizji stojąc przed Pini Polonia ,że wcale tam nie śmierdzi? Już mu się mortadela skończyła ?

  5. Powiedziałem to co myślę i czuję. Nie wszyscy muszą się z tym zgadzać. Ja to szanuję, a nie obrażam.

  6. Najważniejsze, że się ma swój elektorat. Nieprawdaż? Ja ani nikogo nie agituję ani nie zniechęcam jak to robią co poniektórzy w mniej lub bardziej nachalny sposób. Ktoś chce głosować niech głosuje i na odwrót. Wolny wybór. Jeżeli chodzi o mnie to w terminie majowym nie wezmę udziału w głosowaniu. Jeżeli ktoś zdecyduje inaczej to z całą pewnością nie będę w taką osobę pluł jadem.

  7. Ale do sklepów wielkopowierzchniowych czy lokalnych marketów to Pan radny nie boi się wchodzić? Hipokryzja szanowny panie, hipokryzja

Comments are closed.Ostatnio dodane: