(ZDJĘCIA) Wielka zadyma w Parku Traugutta! Świadkowie: mężczyzna miał siekierę

4

Około godziny 20 w Parku Traugutta doszło do bijatyki z udziałem kilku osób. Na miejscu są mundurowi. Jak mówią świadkowie, jeden z uczestników awantury miał posiadać przy sobie siekierę.

W Parku Traugutta po zgłoszeniu o bójce w okolicach Wojska Polskiego pojawiło się kilka radiowozów – także nieoznakowanych – i roi się tam od policji i straży miejskiej. Obecny jest także Zespół Ratownictwa Medycznego, bowiem przynajmniej jedna osoba wymagała pomocy.

Jak mówią świadkowie, z którymi udało nam się porozmawiać, jeden z uczestników miał posiadać przy sobie siekierę. Podkreślamy, że są to jednak nieoficjalne informacje, bowiem policja nie komentuje na razie sprawy.

„Mogę potwierdzić, że podejmowaliśmy interwencję w parku, jednak za wcześnie, aby mówić o szczegółach” – komentuje asp. sztab. Edyta Machnik, oficer prasowy KPP Kutno.

„Funkcjonariusze Straży Miejskiej pojawili się na miejscu, aby wesprzeć policję. Sprawą incydentu zajmuje się KPP Kutno” – mówi z kolei Ryszard Wilanowski, komendant Straży Miejskiej w Kutnie.

O sprawie będziemy jeszcze informować.

ZDJĘCIA Z MIEJSCA ZDARZENIA:

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

4 WYPOWIEDZI

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here