Wkrótce nowy krajobraz przy ul. Królowej Jadwigi. Powstanie parking

0

Niezagospodarowany teren wzdłuż ul. Królowej Jadwigi jest notorycznie zaśmiecany i kontrastuje z nowoczesnym osiedlem bloków. Interwencję w tej sprawie podjął Mariusz Sikora, przewodniczący Rady Miasta w Kutnie i osiedlowy krajobraz już niebawem ma ulec zmianie.

Wzdłuż ul. Królowej Jadwigi po stronie garaży, naprzeciw osiedla „Wilcza Eska”, istnieje niezagospodarowany teren, na którym mimo braku wskazania, często parkowane są samochody. Teren jest zaśmiecany i niewykorzystywany właściwie — uważa Mariusz Sikora, przewodniczący Rady Miasta w Kutnie.

M. Sikora proponuje, aby miejsce to zagospodarować poprzez wyznaczenie miejsc parkingowych z podbudową oraz zagospodarowanie go nasadzeniem krzewów.

Takie rozwiązanie wpłynie na podniesienie walorów estetycznych i pozwoli na zwiększenie miejsc parkingowych dla mieszkańców — uważa przewodniczący miejskiej rady.

Propozycja M. Sikory spotkała się z aprobatą władz Miasta Róż i krajobraz przy ul. Królowej Jadwigi niebawem przejdzie gruntowną przemianę.

Otrzymaliśmy wykonany projekt budowy zatoki parkingowej w wyżej wymienionej lokalizacji. Sprawa nasadzeń krzewów zostanie rozpatrzona po wykonaniu budowy zatoki — informuje Jacek Boczkaja, zastępca prezydenta Kutna. ▪

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here