Wszystkie służby w akcji, znaleziono zwłoki mężczyzny

reklama

Do tragicznego odkrycia doszło dziś w jednej z miejscowości pod Krośniewicami, gdzie w domu znaleziono zwłoki mężczyzny. Na razie nie wiadomo, w jakich okolicznościach doszło do tragedii.

Tuż po godzinie 18:30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, że w jednym z domów w Zieleniewie (gm. Krośniewice) mogło wydarzyć się coś złego. Na miejsce natychmiast zadysponowano policję, pogotowie ratunkowe i straż pożarną.

Zostaliśmy wezwani do pomocy w otwarciu mieszkania, jednak służby obecne na miejscu wcześniej dostały się do wnętrza budynku. Znaleziono tam zwłoki mężczyzny – poinformował Panoramę dyżurny KP PSP w Kutnie.

reklama

reklama

Jak się okazuje, kilka godzin wcześniej w tym samym domu miało dojść do pożaru. Fakt ten nie został jednak zgłoszony strażakom.

Zbadaliśmy pomieszczenia na ewentualną obecność tlenku węgla, ale nasze czujniki nie wskazały zagrożenia – dodaje strażak z kutnowskiej komendy.

Akcja straży pożarnej, w której udział brały 2 jednostki z Kutna i 1 z OSP Krośniewice, zakończyła się o godzinie 22:12. Okoliczności śmierci mężczyzny ustalać będą kutnowscy policjanci. Do sprawy powrócimy.

reklama

reklamaOstatnio dodane:

Skatowany „Dżeki” walczy o...

Wczoraj informowaliśmy o skatowanym psie z Dobrzelina, którego uratowali przedstawiciele Czterech Łap z Żychlina. Teraz ruszyła zbiórka pieniędzy na jego leczenie.

Rekordowy przyrost zakażeń, już...

Kolejne tragiczne informacje przekazało Ministerstwo Zdrowia. Zmarła kolejna osoba zakażona koronawirusem. To 67-letni mężczyzna. Ponadto zanotowano bardzo duży przyrost zakażeń.

Makabryczne odkrycie, w mieszkaniu...

Do makabrycznego odkrycia doszło dziś w jednym z mieszkań w Krośniewicach, gdzie znaleziono zwłoki mężczyzny. O godz. 17:16 do...

Kolejna akcja mieszkańców Kutna....

#będziedobrze - to nowa akcja internautów z całej Polski w czasie stanu epidemii koronawirusa. Włączyli się do niej także mieszkańcy Kutna. Na...

Zamówisz butlę z gazem,...

Kutnowskie firmy zajmujące się dystrybucją gazu nie wnoszą i nie montują butli w mieszkaniach. – Co mają zrobić starsze osoby, którym nie...

ZUS jest gotowy do...

Zakład Ubezpieczeń Społecznych jest gotowy do realizowania tzw. tarczy antykryzysowej. „Wnioski przedsiębiorców, którzy ponieśli straty w związku z epidemią koronawirusa będą realizowane...

Przybywa zakażeń w Łódzkiem,...

Mamy 45 nowych przypadków zakażenia koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Zmarła też 17 osoba zakażona koronawirusem - informuje Ministerstwo Zdrowia.