Zaatakowali mężczyznę nożem i pałką z ostrzem – trafią do aresztu

0

Ojciec i syn z Dąbrowic, którzy zaatakowali innego mężczyzną nożem i pałką z ostrzem, najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie. To decyzja sądu w Łęczycy.

Sąd Rejonowy w Łęczycy uwzględnił wnioski i zdecydował o tymczasowym areszcie na 3 miesiące w stosunku do 20–latka i jego 38 –letniego ojca – informuje Krzysztof Kopania, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Łodzi.

Przypomnijmy, 20–latkowi i jego 38–letniemu ojcu przedstawione zostały zarzuty, dotyczące udziału w pobiciu z użyciem noża. Młodszy z mężczyzn podejrzany jest także o usiłowanie zabójstwa i kierowanie gróźb karalnych. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności. Jego ojcu natomiast grozi kara pozbawienia wolności w wymiarze do lat 8.

O ataku w Dąbrowicach pisaliśmy w tutaj:

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here