Zapowiada się piłkarskie święto. KS chce pokrzyżować plany liderowi

0

To bez wątpienia będzie hit kolejki! Dziś KS Sand-Bus Kutno na własnym boisku zmierzy się z liderem IV ligi łódzkiej RKS Radomsko.

Drużyna z Radomska zajmuje 1. miejsce (druga Warta Sieradz ma jeden punkt straty) w czwartoligowej tabeli i jest na najlepszej drodze do awansu. Plany liderowi pokrzyżować mogą jednak piłkarze z Kutna, którzy obecnie zajmują najniższe miejsce na podium.

Jak zapowiada trener KS-u Dominik Tomczak, jego drużyna nie zamierza tanio sprzedać skóry i zapowiada walkę o komplet punktów. Dodatkowego smaczku sobotniemu pojedynkowi dodaje fakt, że do Miasta Róż przyjechać ma zorganizowana grupa kibiców z Radomska.

Serdecznie zapraszamy o 17:00 na Stadion Miejski im. H. Reymana w Kutnie. Ważne – bilety z ostatnich dwóch domowych spotkań KS-u upoważniają dziś do bezpłatnego wejścia na mecz!

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here