(ZDJĘCIA) Ciężarówka wjechała w bariery, na miejscu wszystkie służby

1
fot. OSP Śleszyn

Cztery zastępy straży pożarnej, w tym specjalny zastęp chemiczny, a także policja zabezpieczały miejsce wypadku w Pleckiej Dąbrowie, gdzie nad ranem ciężarówka wjechała w przydrożne bariery.

Po dojechaniu na miejsce zastaliśmy w rowie samochód ciężarowy z naczepą. Niesprzyjające warunki pogodowe zapewne były przyczyną wpadnięcia samochodu w poślizg i wypadnięcie z drogi, rozrywając przy tym barierki przydrożne. Na miejsce zostały zadysponowane 4 jednostki straży pożarnej. W tym jeden chemiczny z Kutna do wypompowania ropy z rowu, która wydostała się z uszkodzonych zbiorników – informują strażacy z OSP Śleszyn.

Do wydostania samochodu był potrzebny specjalny holownik, który przyjechał z Gostynina. Po wyciągnięcia auta i usunięcia go z miejsca zdarzenia ruch został całkowicie wznowiony. Na szczęście kierowcy nic się nie stało. Dokładny przebieg zdarzenia ustala policja.

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

1 WYPOWIEDŹ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here