(ZDJĘCIA) Demolka na „Kutnowiance”, dwanaście goli rezerw KS-u Kutno!

0

Kompletna demolka na „Kutnowiance”! Piłkarze rezerw KS-u Kutno pokonali Magnata Sierpów aż 12-0. Pięć bramek dla drużyny Jacka Walczaka zdobył Łukasz Dynel.

Spotkanie było bardzo jednostronne i zostało rozstrzygnięte już w pierwszej połowie, po której kutnianie prowadzili 7-0. Po zmianie stron ekipa J. Walczaka dołożyła kolejne pięć bramek i ostatecznie mecz zakończył się pogromem 12-0.

Na kolejkę przed końcem rozgrywek KS II Kutno zajmuje 1. miejsce w tabeli łódzkiej A Klasy z przewagą 3 punktów nad Victorią Rąbień. Już za tydzień rezerwy KS-u zagrają na wyjeździe z Sazenem Pęczniew i miejmy nadzieję, że po ostatnim gwizdku będą świętowały awans do okręgówki.

KS II Kutno 12-0 Victoria Rąbień
Gole: Dynel 5, Andrzejczak 2, Motylewski, Jakubowski, Kapruziak, Sobota, Walczak.

KS II Kutno: Czekalski (Zasadziński) – Pokorski (Domański), I. Sobczak, Łochyński, Cieśliński, Jakubowski (Walczak), Kapruziak, Andrzejczak (Sobota), Motylewski (Wietrzyk), Zielonka (Niewiadomski), Dynel (Krzymieniewski).

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here