(ZDJĘCIA) Dwa rozbite auta i akcja służb na Raszewskiej. Droga zablokowana

3

Do bardzo groźnego wypadku doszło na ul. Raszewskiej w Kutnie. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, trwa akcja służb.

Na miejscu są dwie karetki oraz policja. Na razie nie wiadomo, ile osób zostało poszkodowanych. Jednym z uczestników wypadku jest znany kutnowski ksiądz.

Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia. Droga w tej chwili jest zablokowana.

Jedna osoba została poszkodowana i przetransportowano ją do szpitala w Kutnie. Na razie nie wiadomo, jak poważnych obrażeń doznała.

Wkrótce więcej informacji.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

3 WYPOWIEDZI

  1. Ksiądz J.D. często uczestniczy w zdarzeniach drogowych. To nie pierwsza kolizja z jego udziałem. Kolejny Citroen rozbity… Mam nadzieję że opinia publiczna dowie się kto w tym zdarzeniu był sprawcą? Warto byłoby pomyśleć o kierowaniu na badania kierowców, którzy kończą 70 lat i zdarza im się często brać udział w zdarzeniach drogowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here