(ZDJĘCIA) Groźny wypadek w centrum Kutna. Kobieta w szpitalu (aktual.)

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło kilkanaście minut temu na skrzyżowaniu ul. 29 Listopada i 1-Maja w Kutnie. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

W niewyjaśnionych na tę chwilę okolicznościach na skrzyżowaniu zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe. Według wstępnych informacji, przynajmniej cztery osoby zostały poszkodowane i udzielana jest im pomoc medyczna.

Na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie ratunkowe. Ruch na tym odcinku jest utrudniony.

Aktualizacja:

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 41-letni mężczyzna kierujący BMW skręcając w lewo z ulicy 1 Maja, na skrzyżowaniu z ul. 29 Listopada nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu osobowemu oplowi i doprowadził do zderzenia z nim – powiedziała Panoramie asp. sztab. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Na miejscu wstępnie dolegliwości zgłaszały służbom cztery osoby, ale ostatecznie ranna została pasażerka opla. Doznała obrażeń, które będą wymagały leczenia dłuższego niż 7 dni i policja zakwalifikowała niedzielną kraksę jako wypadek.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -


9 KOMENTARZE

  1. Jeśli była wyłączona sygnalizacja to ewidentnie wina Opla, bo jeśli się nie myle listopada ma pierwszeństwo 😉

  2. Po czym w ogole wywnioskowales kto skad jechał internetowy znachorze? Jeżeli nie masz bladego pojecia na jakis temat to nie wypowiadaj sie na forum ewidentna wina to jest kolesia bez mózgu ktory mógł wyrządzić nam duża krzywdę

  3. bmw na 1000 procent w gazie haha AAAAAAAAAA pozdro dla mojego ziomeczka beemiarzaaaaa aaaaaaaaaaaaa TYLKO MERCEDESSSSSS

  4. Jak zwykle posiadacze BMW uważają się za panów i władców drogi których nie obowiązują światła drogowe ani znaki. Wielokrotnie spotkałem się z taką praktyką, nie włączaniem kierunków i skręcaniem w prawo na czerwonym bez strzałki.

Comments are closed.Ostatnio dodane: