(ZDJĘCIA) Groźny wypadek w centrum Kutna. Kobieta w szpitalu (aktual.)

9

Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło kilkanaście minut temu na skrzyżowaniu ul. 29 Listopada i 1-Maja w Kutnie. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

W niewyjaśnionych na tę chwilę okolicznościach na skrzyżowaniu zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe. Według wstępnych informacji, przynajmniej cztery osoby zostały poszkodowane i udzielana jest im pomoc medyczna.

Na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej, policja i pogotowie ratunkowe. Ruch na tym odcinku jest utrudniony.

Aktualizacja:

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 41-letni mężczyzna kierujący BMW skręcając w lewo z ulicy 1 Maja, na skrzyżowaniu z ul. 29 Listopada nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu osobowemu oplowi i doprowadził do zderzenia z nim – powiedziała Panoramie asp. sztab. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Na miejscu wstępnie dolegliwości zgłaszały służbom cztery osoby, ale ostatecznie ranna została pasażerka opla. Doznała obrażeń, które będą wymagały leczenia dłuższego niż 7 dni i policja zakwalifikowała niedzielną kraksę jako wypadek.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

9 WYPOWIEDZI

  1. Po czym w ogole wywnioskowales kto skad jechał internetowy znachorze? Jeżeli nie masz bladego pojecia na jakis temat to nie wypowiadaj sie na forum ewidentna wina to jest kolesia bez mózgu ktory mógł wyrządzić nam duża krzywdę

  2. Jak zwykle posiadacze BMW uważają się za panów i władców drogi których nie obowiązują światła drogowe ani znaki. Wielokrotnie spotkałem się z taką praktyką, nie włączaniem kierunków i skręcaniem w prawo na czerwonym bez strzałki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here