(ZDJĘCIA) Jak wygląda praca kutnowskich policjantów? Wizyta uczniów w komendzie

0

Komendę Powiatową Policji w Kutnie odwiedzili uczniowie klas VII i VIII Szkoły Podstawowej w Micinie. Młodzież miała okazję dowiedzieć się jakie należy spełnić wymogi by móc zostać policjantem oraz jak wygląda codzienna służba stróżów prawa.

4 grudnia 2018 roku w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Kutnie odbyło się spotkanie z młodzieżą, promujące pracę w Policji. Spotkanie odbyło się w ramach światowego tygodnia przedsiębiorczości 2018 i programu „Otwarta firma”.

Uczestnicy spotkania mieli możliwość poznania kryteriów niezbędnych do wstąpienia w szeregi policjantów. Mundurowi wyjaśnili gdzie i jakie dokumenty złożyć, omówili poszczególne etapy postępowania kwalifikacyjnego . Młodzież miała również okazję obejrzeć m.in. stanowisko kierowania, w którym spotkała się z dyżurnym jednostki, pracownię technika kryminalistyki oraz poprzymierzać i zobaczyć jak wygląda sprzęt , którzy policjanci używają do zabezpieczania imprez masowych.

Na zakończenie spotkania młodzież obejrzała radiowozy policyjne będące na wyposażeniu jednostki. Nie odbyło się bez upominków. Z uwagi na okres jesienny każdy uczestnik spotkania otrzymał element odblaskowy.

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here