(ZDJĘCIA) Jechał za szybko i był po spożyciu alkoholu. Zabił kobietę na przejściu

1

Kutnowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Łęczycy wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku na drodze krajowej DK 92. Przypomnijmy, samochód ciężarowy śmiertelnie potrącił na przejściu dla pieszych kobietę. Pojawiły się nowe fakty w sprawie.

30 października 2018 roku ok godz. 08.40 dyżurny KPP Kutno otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na drodze krajowej DK 92 w miejscowości Pomarzany. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem scania, którego ładowność była znacznie przekroczona potrącił 52 letnią kobietę, znajdującą się na przejściu dla pieszych.

Kierowca scanii 40-letni mieszkaniec naszego powiatu znajdował się w stanie po spożyciu alkoholu, a także jak wynika z dotychczasowych ustaleń przekroczył dopuszczalną prędkość. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają dokładne okoliczności tego wypadku.

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

1 WYPOWIEDŹ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here