(ZDJĘCIA) Kolejne zmiany w centrum Kutna. Teraz każdy może zobaczyć wizualizacje

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Zmian w centrum Kutna ciąg dalszy. Teraz każdy z mieszkańców może z bliska zobaczyć, jak po rewitalizacji ma wyglądać Plac Wolności.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Przed rozpoczęciem prac na Pl. Wolności teren został ogrodzony białą blachą, która nie wyglądała zbyt efektownie. Teraz jednak zdecydowano się na poprawę estetyki wokół terenu budowy.

Na ogrodzeniu zawieszane są właśnie banery z wizualizacjami Placu, a także informacjami o generalnym wykonawcy firmie Unibep. Dzięki temu każdy z mieszkańców spacerujących przez centrum Miasta Róż na własne oczy będzie mógł przekonać się, jak za około rok wyglądać będzie ta część Kutna.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -


2 KOMENTARZE

    • Firma która założyła Prima Park sama OFICJALNIE podała do wiadomości że projekt w trakcie budowy zostanie zmieniony z racji na wyższe koszta niż zakładano. Był to błąd który pociągnął za sobą długi i upadek firmy. Firma ta zapłaciła więcej za same grunty niż zostały sprzedane przez syndyka razem z budynkiem. Miejskie projekty nie będą się różnić niczym ponieważ dla wykonawcy by był to strzał w kolano – chyba że miasto nagle samo utnie coś 😉 myślcie ludzie, myślcie. To nie boli.

Comments are closed.Ostatnio dodane: