(ZDJĘCIA) Koncertowe otwarcie roku w KDK-u. Muzyczna uczta Młynarskiego i Kulki

0

Za nami pierwszy koncert, który otworzył kulturalny rok 2020 w Kutnowskim Domu Kultury. Przed kutnowską publicznością pojawili się artyści z Młynarski Plays Młynarski oraz Gaba Kulka.

KDK zadbał o to, żebyśmy mogli wkroczyć w kolejną dekadę wśród niezwykłych i pięknych dźwięków oraz znanych polskich artystów. Mowa tu o niezwykłym muzycznym wydarzeniu, jakim bez wątpienia był koncert MŁYNARSKI PLAYS MŁYNARSKI & GABA KULKA.

Kutnianie usłyszeli Gabę Kulkę, Jana Młynarskiego, Piotra Zabrodzkiego oraz Wojciecha Traczyka. Zjednoczyli oni siły przy wspólnym projekcie, który zjednał sobie przychylność publiczności i krytyków. Dzięki temu można było posłuchać nietuzinkowych interpretacji znanych (a wręcz kultowych) piosenek Wojciecha Młynarskiego.

reklama

reklama

reklama

reklama

reklama

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here