(ZDJĘCIA) Konwencja wyborcza Koalicji Obywatelskiej. Jacy kandydaci i program?

0

W czwartek w gmachu Wyższej Szkoły Gospodarki Krajowej w Kutnie odbyła się konwencja wyborcza Koalicji Obywatelskiej.

Oficjalnie przedstawiono Janusza Pawlaka jako kandydata na prezydenta Kutna, a także poszczególnych kandydatów do Rady Miasta, Rady Powiatu, a także rad w gminach naszego powiatu.

Na konwencji pojawił się m.in. poseł Artur Dunin.

Kandydaci do Rady Miasta:

Okręg nr 1:

  1. Pawlak Janusz Bogdan
  2. Zawadzki Jan Włodzimierz
  3. Woś Anna Renata
  4. Szmidt Monika Anna
  5. Barańska Lucyna Stanisława
  6. Kolasińska Renata Grażyna
  7. Szczęsny Damian

Okręg nr 2:

  1. Galus Adrian
  2. Stankiewicz Edyta
  3. Florczak Piotr
  4. Płucienniczak Urszula Ewa
  5. Chojnacka Aleksandra Anna
  6. Guzek Mariusz
  7. Klimecka Małgorzata

Okręg nr 3:

  1. Michałkiewicz Andrzej
  2. Stasiak Martyna
  3. Sola-Stańczyk Justyna Anna
  4. Błażejczyk Mateusz
  5. Witczak Anna Bożena
  6. Stokwiszewski Michał Bogdan

Okręg nr 4:

  1. Żurada Małgorzata Maria
  2. Stokwiszewski Dariusz Andrzej
  3. Matusiak Karolina Daria
  4. Czajkowski Krzysztof Andrzej
  5. Iwaniak Katarzyna Renata
  6. Pilch Piotr Paweł
  7. Dobrzyńska Aleksandra Katarzyna

Kandydaci do Rady Powiatu:

Okręg nr 1:

  1. Gierula Artur
  2. Ziółkowski Wojciech Mirosław
  3. Urbaniak Jacek
  4. Prośniewska-Sapińska Beata Zofia
  5. Kargier Katarzyna Elżbieta
  6. Runiński Jerzy Karol
  7. Barański Patryk Rafał
  8. Grabowska Dorota
  9. Szymańska Elżbieta Jolanta
  10. Byczkowska Olga Ewa
  11. Zielonka Izabella Katarzyna

Okręg nr 2:

  1. Marciniak Tomasz
  2. Kotlińska Ewa Antonina
  3. Gawrysiak Miłosz
  4. Amiłowski Witold Franciszek
  5. Piasecka Sylwia Julia

Okręg nr 3:

  1. Kubiak Grzegorz
  2. Fidrysiak Grzegorz
  3. Leśniewska Edyta
  4. Kadziak Elżbieta Dorota
  5. Uzarek Ryszard Stanisław

Okręg nr 4:

  1. Rapsiewicz Tomasz
  2. Gładysiak Anna Dorota
  3. Michalik Aleksandra
  4. Kotulski Jarosław
  5. Stasiak Robert

Okręg nr 5:

  1. Ziółkowski Mirosław Krzysztof
  2. Gierańczyk Henryka
  3. Witczak Renata
  4. Czajkowski Michał
  5. Trafalski Juliusz

Kandydaci do Rady Gminy Krośniewice:

Okręg nr 1: Sztygiel Marcin
Okręg nr 2: Kokocki Waldemar
Okręg nr 3: Marciniak Łukasz
Okręg nr 4: Cichacz Adam

Kandydaci do Rady Gminy Kutno:

Okręg nr 15: Szczesiak Halina, Lewandowska Edyta

Kandydaci do Rady Gminy Łanięta:

Okręg nr 10: Matusiak Anna

Kandydaci do Sejmiku Województwa Łódzkiego:

  1. Joński Dariusz
  2. Rafalska Ilona Maria
  3. Lewandowska Iwona Elżbieta
  4. Groeger Martin Józef
  5. Wójcik Zbigniew
  6. Wróblewski Marek Henryk
  7. Strumian Edyta Grażyna

PROGRAM WYBORCZY (zobacz obrazki):

Dzieci i Młodzież

  • Zbudujemy centrum aktywnej rozrywki
  • skatepark
  • pumptruck
  • park linowy
  • tor gokartowy
  • minigolf
  • plac zabaw
  • Bezpłatne przejazdy autobusami dla dzieci i młodzieży szkolnej
  • Rozbudujemy Aquapark o zewnętrzny basen
  • Wybudujemy boisko do lekkiej atletyki przy SP nr 9
  • Wybudujemy boiska do siatkówki plażowej
  • Bezpłatne żłobki i przedszkola w godzinach od 6 do 18, w tym bezpłatne wyżywienie dla dzieci – dotyczy osób odprowadzających podatki w Kutnie

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here