(ZDJĘCIA) Kutnianin Łukasz Wójcik wśród najlepszych pilotów na świecie!

0

Mistrzostwa Świata w Wyścigach Szybowcowych już za nami. Kutnianin Łukasz Wójcik znalazł się wśród 10 najlepszych pilotów na całym globie!

„Podsumowując całe zawody, jestem zadowolony ze swojego latania. Latanie w terenach górskich nie jest moją mocną stroną, bowiem nie jestem górskim pilotem, ale tutaj w Pirenejach poradziłem sobie bardzo dobrze, zajmując 10 miejsce wśród najlepszych pilotów świata. W zawodach typu Grand Prix niezwykle ważne jest równa latanie bez popełniania błędów, których później nie ma czasu naprawić w tych krótkich konkurencjach. W porównaniu do poprzedniego finału Grand Prix poczyniłem duże postępy i myślę, że nauka ta zaowocuje w przyszłości, podczas startów w kolejnych zawodach. Gratuluję zwycięzcom: Tilo Holighaus (Niemcy), Sebastian Kawa, Louis Bouderlique (Francja). Dziękuję Sebastianowi Kawie i Adamowi Czeladzkiemu za współpracę i dobrą atmosferę w polskim teamie” – podsumowuje Łukasz Wójcik.

Kutnowski pilot chce podziękować swoim wszystkim mecenasom: Polfarmex S A., Miasto Kutno i Klinika Kolasiński i partnerów Agencja Reklamowa Curcuma i WW Reklama.

„Podziękowania należą się także moim Kibicom i Sympatykom. Przede mną jeszcze w tym sezonie start w Mistrzostwach Polski, które odbędą się w sierpniu w Lesznie” – dodaje Ł. Wójcik.

Jeśli znalazłeś się na zdjęciach, a nie wyrażasz zgody na publikację swojego wizerunku, napisz do nas na redakcja@panoramakutna.pl

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze zamieszczane przez internautów. Jeśli widzisz nieodpowiednie treści, zgłoś nam na redakcja@panoramakutna.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here