(ZDJĘCIA) Mówią stop żydowskim roszczeniom. W Kutnie zbierają podpisy pod petycją

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

W całej Polsce ruszyła zbiórka podpisów pod projektem ustawy mającej zabezpieczyć Polskę przed roszczeniami, które wysuwają organizacje żydowskie. Ma to związek z amerykańską tzw. ustawą 447.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Środowiska żydowskie domagają się od Polski 300 miliardów dolarów za tzw. mienie bezdziedziczne po Holocauście. W maju 2018 roku USA wsparły te żądania wprowadzając ustawę 447. Polska nie jest nic winna tym środowiskom żydowskim. Musimy dać temu odpór prawny. Nasz cel to przekonanie 100 tysięcy Polaków, aby podpisali się pod obywatelskim projektem ustawy, która ma na celu zabezpieczenie naszego majątku narodowego – komentują organizatorzy akcji STOP 447.

Dziś Na Placu Wolności pojawili się przedstawiciele Klubu Romana Dmowskiego, którzy prowadzą akcję informacyjną nt. amerykańskiej ustawy 447 i zachęcają kutnian do złożenia podpisu pod petycją.

Nie zwyciężymy bez zaangażowania ludzi dla których Polska, to coś więcej niż tu i teraz. Zwykło się mawiać – mądry Polak po szkodzie. Czy tym razem stać nas na zaangażowanie, które pozwoli zostawić naszym dzieciom Ojczyznę dumną ze swej przeszłości i silną dzięki naszemu poświęceniu? A może pozwolimy organizacjom żydowskim ją ograbić i wyrwać sobie z rąk? – mówią organizatorzy akcji.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Więcej o sprawie dowiedzieć można się na stronie www.stop447.info

reklama
reklama
- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -


4 KOMENTARZE

    • A prawdziwy Polak siedzi w piwnicy i wypisuje takie komentarze. Rozumiem że popierasz roszczenia Żydów i jesteś za tym aby m.in z Twoich podatków ( o ile pracujesz, a nie żyjesz na socjalach czy garnuszku rodziców ) zostało im to wypłacone. Wystarczająco że Państwo co miesiąc daje 1.9 miliarda złotych w formie rozdawnictwa socjalnego dla bombelków.

      • Pudło Zdzichu. Pracuje. Płacę podatki. I nie zgdzadzam się żeby coś płacić Żydom. Tyle że nikt nie będzie musiał nic płacić. Bo to ustawa amerykańska a my żyjemy w Polsce. Chociaż w sumie jak widzę takie komentarze to wiem że jak amerykanin każe ci szczękac to będziesz warczeć jak potulny pieseczek

  1. Pawlu rudy kretynie zejdź już ze sceny bo wszyscy wiedzą żeś debil. Radnym chciałeś zostać z potauowanymi łapami? Spójrz jak Ty wyglądasz. Lustra chyba w domu nie masz… zero jakiejkolwiek prezencji, a ubiór jak z bramy.

Comments are closed.Ostatnio dodane: