(ZDJĘCIA) Niebezpiecznie na Północnej. Uszkodzone aż siedem aut! Kierowca był kompletnie pijany

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia doszło dziś rano przy ulicy Północnej, gdzie auto zjechało z drogi i uderzyło w zaparkowane pojazdy. Zniszczonych zostało aż siedem samochodów. Jak się okazało, kierowca był kompletnie pijany!

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Jak udało nam się dowiedzieć, kierowca fiata bravo z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn zjechał z drogi i uderzył w zaparkowanego forda focusa. Siła uderzenia była na tyle duża, że zaparkowany samochód obrócił się wokół swojej osi.

Na tym jednak nie zakończyła się podróż kierowcy fiata, bowiem przejechał kilkanaście metrów dalej i uderzył w kolejne zaparkowane samochody. Jak powiedziała Panoramie dyżurna KPP Kutno, łącznie uszkodzonych zostało aż siedem samochodów.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

Na miejsce zadysponowana została straż pożarna, a także kilka policyjnych patroli.

„Sprawcą zdarzenia był 58-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego. Jak się okazało, w wydychanym powietrzu miał ponad 2 promile alkoholu. Został zatrzymany do wytrzeźwienia” – powiedziała Panoramie Daria Fraszczyk, p.o. oficera prasowego KPP Kutno.

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -

ZDJĘCIA Z MIEJSCA ZDARZENIA:

- przewiń w dół, aby przeczytać resztę artykułu -


12 KOMENTARZE

  1. Należy pokazać twarz tego DEBILA. Jak wjechałby na chodnik byłaby katastrofa !!! IDIOTA PASKUDNY !!!

  2. Nie ma dnia, żeby w Kutnie albo w jego obrębie nie doszło do kolizji albo wypadku. Może należałoby zwiększyć kontrole drogówki, bo ostatnio niewiele ich widać, zwłaszcza poza obszarem Kutna.

  3. Zgadza się. Należy zwiększyć kontrolę na drogach. A na Północnej codziennie rano jest problem z wyjazdem z parkingu. Jeżdżą tą droga jak wariaci mimo ograniczenia do 40. Może zarząd miasta pomysli o progach zwalniajacych. Zdarzenie miało miejsce gdzie jest przejście dla pieszych. o tej godzinie w dni pracujące ludzie chodzą do piekarni. Do jakiej tragedii mogło dojść…przez takiego pijanego kierowcę…bezmyslnego człowieka

  4. Każdy pijany kierowca, który spowodował wypadek powinien trafiać bezwzględnie za kratki. Bez zawieszenia!

  5. On jeszcze nie wie, ale się niebawem dowie… Za wszystkie szkody które spowodował, zapłaci UFG. Następnie na pijanego sprawcę nałoży REGRES, czyli pijus będzie musiał wszystko ze swojej kieszeni oddać… W przypadku kierowania po alkoholu, nie działa ubezpieczenie… A i tak na marginesie – Pani Dario… twierdzi pani, iż sprawca: „w wydychanym powietrzu miał ponad 2 promile”? Promile podajemy we krwi, nie w wydychanym powietrzu. W wydychanym powietrzu operujemy sformułowaniem mg/dm3!

  6. Moim zdaniem Lokalna Gazeta i Panorama Kutna Powinny mieć alkomat i możliwość kontroli kierowców. Powinni mieć także skaner stacji CB – radia fal krókich jakimi posłuuje się Policja. Tak na marginesie. Zgłoście się do mnie Państwo z gazety pomogę dobrać z allegro taki sprzęt. Oczywiście posiadanie jest legalne ale uzytkowanie nie. I wtedy będziecie paśntwo mogli słuchać jaka patola w Kutnie jest. Jak nocami jest wzywana Policja do nożowniczek pjanych kobiet. Bo faceci już noży nie używają leci ręka w ruch. Jak dostają informacje Policjanci o takich i innych zdarzeniach. Mówił mi o tym oczywiście kolega żeby nie było że stosuje takie praktyki Sprzęt jest do nabycia na allegro i nazywa się skaner fal krótkich lub skaner do CBRADIA

  7. Jechal bo na Północnej nie ma całodobowego sklepu z alkocholem. Mysle że dobrym pomslem Urzedu Miasta bylo by dofinansowac sklepy Calodobowe na Osiedlu. Sluzby nie dadza rady.

  8. E tam jutro bedzie wolny a pojutrze bedzie za kirownica a yrzeciego dnia znowu się nachla i rozjedzie kogoś na pasach!!!
    Takie teraz mamy prawo.

Comments are closed.Ostatnio dodane: