(ZDJĘCIA) Od 60-ciu lat darzą się miłością i szacunkiem. Piękny jubileusz Państwa Walczaków

fot. UM Kutno

W Urzędzie Stanu Cywilnego w Kutnie miała miejsce uroczystość Diamentowych Godów. 60. rocznicę zawarcia związku  małżeńskiego obchodzili Państwo Janina i Kazimierz Walczak.

Z tej okazji Prezydent Zbigniew Burzyński uhonorował Jubilatów medalami Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie oraz przekazał serdeczne gratulacje i okolicznościowy dyplom. W słowach skierowanych do czcigodnych jubilatów Prezydent pogratulował wspólnie spędzonych lat oraz podziękował za wspaniały przykład do naśladowania dla wszystkich młodych ludzi.

Jubilaci Diamentowych Godów to mieszańcy Kutna, którzy zawarli związek małżeński 25 lipca 1959 roku w Kutnie. Jubilaci dochowali się pięciorga dzieci: Małgorzaty, Teresy, Wojciecha, Witolda oraz Cezarego. Doskonale odnajdują się również w roli dziadków wnucząt Izabelli, Macieja, Witolda, Romana oraz prawnuka Jakuba. Romana, Franciszka, Antoniego i Tymona.

W wolnych chwilach oddają się swojej pasji, którą jest pielęgnowanie ogrodu.  Niezmiennie od 60-ciu lat darzą się miłością i szacunkiem.

Dostojnym Jubilatom składamy serdeczne gratulacje.

źródło: UM Kutno